Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ráadnátok Karácsonykor a...

Ráadnátok Karácsonykor a kisfiatokra?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptunk a nagyszülőktől Mikulásra, nagyon szép, csakhogy kislánynak való...

Én már akkor kérdeztem is, hogy nem e Minnie (nem elég nyilvánvalónak tűnt 😅), de azt mondták nem-nem, ez Mickey. 😂


Ráadnátok Karácsonyra a kisfiatokra? Őszintén! 😁


Kép: [link]


2022. dec. 9. 15:01
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
74%
Meg lehet kövezni, de én sem adnám rá, ha megtehetjük, hogy vegyünk másikat. Nem értem miért kell a kérdezőt szidni, meg bunkózni egyeseknek.
2022. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
15%

Fu.. És akkor csodalkozok, miért ilyen elcseszett világ ez, mikor már a szülő is úgy nyilstkozik, hogy a gyerek még nem tudja eldonteni minek érzi magát. Fiúnak lánynak nem érezzük magunkat, hanem annak születünk. Ha nem tudsz donteni, nézz a lábad közé. Eszem megall komolyan.

A fiu legyen már fiú. Ez egy lány ruha így nyilván nem adnám rá.

2022. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
68%
Nem adnám rá!
2022. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem tetszene ráadnám, ha bizonytalan vagyok benne, akkor nem. Lányomnak is voltak fiús ruhái, nincs ezzel baj. Ha szeretnéd add rá, ha nem nem, vissza lehet cserélni.
2022. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ismét. Mint írtam is, kicseréljük inkább. Főleg a meg nem bántáson volt a hangsúly, emiatt kérdeztem rá itt az anyukáktól, hogy mi a véleményük a helyzetről. Én már akkor mondtam, mikor kaptunk, hogy szerintem kislánynak való, de anyósom állította, hogy nem, a fiús ruháknál volt. Egyezkedni meg nem szoktam, inkább ráhagyom. Viszont megtartani még így mi értelme, ha sosem lesz rajta. Így kicseréljük, ha lehet.
2022. dec. 9. 18:22
 26/41 anonim ***** válasza:
66%
Nem adnám rá. Nem a figura miatt, hanem egész egyszerűen azért mert nem tetszik.
2022. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
65%
Én nem adnám rá egy kisfiúra.
2022. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Max addig adnám rá amig a nagymamajaekat látogatjuk... jövőre már úgy sem férne bele szóval az sem lenne gond hogy utána hova tűnt...
2022. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
54%
Nem adnám rá, mert ez egy egyértelműen lányoknak való pulóver. Ennyi erővel szoknyát is felvehetne, mert kicsi még, nem tudja úgysem...
2022. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
36%

Úristen, ez a pulóver LÁNYKA ruha. Szivecskékkel és Minnie-vel az elején. Ez volt akciós???


Na ez a fiú ruha Mickeyvel

[link]

2022. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!