Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ráadnátok Karácsonykor a...

Ráadnátok Karácsonykor a kisfiatokra?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptunk a nagyszülőktől Mikulásra, nagyon szép, csakhogy kislánynak való...

Én már akkor kérdeztem is, hogy nem e Minnie (nem elég nyilvánvalónak tűnt 😅), de azt mondták nem-nem, ez Mickey. 😂


Ráadnátok Karácsonyra a kisfiatokra? Őszintén! 😁


Kép: [link]


2022. dec. 9. 15:01
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
66%
En sem adnam ra. Ott a rozsaszin masni es ez Minnie eger, ott a nagy szempillaja.😅
2022. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 babyboom567 ***** válasza:
65%
Én egy sima látogatásra amíg a mamához mentek ráadnám,bár ez már nálam is túl van azon a határon amit fiú felvehet,szóval nem lehetne fotózni benne a gyereket meg ilyesmi.Ha van lehetőség ,jól teszed ha kicserélteted.
2022. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
64%

amúgy kettőt fingik és kinövi, édesmindegy. 🤷‍♀️ anyósodékhoz add rá, öltöztesd alá rendesen aztán rövid időn belül vedd le róla ha ennyire zavar.

ha készül róla kép és a büszke nagyszülő felteszi fb-ra és meglátja a kasszás Mari meg a postás Teri ki nem ejti le? annyit látnak belőle kb. hogy Döncike piros karácsonyi pulcsiban, valami macival vagy mivel az elején…

2022. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
79%
Nem adnám rá.
2022. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
34%
Hát esetleg, csak ha hozzájuk mentek, más vendégek nem lesznek, és nem azok fotózzunk mindent és töltsük fel típusok, akkor a látogatás idejére raadnam hogy ne legyen sértődés, de amúgy azért egyértelműen lányos ruha.
2022. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
79%
Bár már eldöntötted, hogy kicseréled, de én ráadnám, hogy a nagyszülők örüljenek, felőlem fotózhatnák is benne. Magamtól nem vennék ilyet a fiamnak, mert lány pulcsi, de azért nem állna meg tőle a fejlődésben. Mondjuk én az ilyet amúgy is lazán kezelem (nem gendersemlegesség meg ilyesmi miatt). Fiam 2 éves lesz, ősszel hamar jött a hideg esős idő, kellett neki egy esőoverál. Hirtelen előkerestem a nővére overálját, amin van rózsaszín szívecske. Az elején úgy voltam vele, hogy majd veszek neki fiúsat, csak addig, amíg nem találok. Aztán elmaradt és úgy voltam vele, hogy van egy tök jó esőoverálunk, most mit kutassak neki egy újat, mikor ebben is teljesen boldogan tapicskol a sárban, úgyhogy maradt. Ovisan már úgyis fiús ruhái lesznek csak, addig, amíg őt nem érdekli, én ne csináljak már belőle problémát. És én képes vagyok ilyen ruhában emberek közé vinni az utcára... fénykép is készült róla így... tudom, szörnyű!
2022. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
67%
Fiúra nem adok lány pullovert mert ez abszolút lányos.
2022. dec. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
68%

Ez totál kislányos, nem csak azért, mert Minnie figura van rajta.

Nem adnám rá.

2022. dec. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Ha lehetne kicserélném másikra.
2022. dec. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
76%

En raadnam, addig mig elviszem hozzajuk, hogy ne sertsem meg oket. Tobbet er, mint az, hogy ez lany pulcsi.


Mikor au pair voltam amerikaban , egy csilliardos csaladnal, lany volt az elso gyerek, a masodik fiu. Es bizony a fiu a kislany ruhait is hasznalta babakent, pl. total rozsaszin lanyos halozsakot.

2022. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!