Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol veszitek a baba-/gyerekruh...

Hol veszitek a baba-/gyerekruhákat?

Figyelt kérdés
Hol érdemes venni?
2022. dec. 29. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Babaruhakat kb 1 eves korig sokat vettem hasznaltan, marketplace-rol, turkalobol. Azota mar egyre nehezebb talalni jo minosegu, szep, nem bolyhos ruhakat, igy leginkabb a h&m, tesco,reserved, ahol vasarolok a 2 eves fiamnak.De neha azert hasznaltan is veszek ezt-azt, ha kifogok valamit.

Pepco, sinsay nekem nem valt be, en nem szeretem a ruhak anyagat, minoseget.

2022. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Marketplace, Tesco, Lidl, H&M, Sinsay, Reserved, Pepco
2022. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tesco ruhák nagyon jó minőségüek,c&a h&m.

Pepcobol sok ruhát vettünk de nem egy oltári nagy minőség viszont az első évben pont elégvolt az mert nem használódik még akkor annyira.

Sinsay ruhák gagyik de ilyen itthoninak elmennek koptatni,mászkálni

2022. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kilós turiban, iszonyat jó, újszerű ruhákat lehet találni 2-3-400 forintokért.


Mondjuk, lassan 2 éves lesz a cseppem, és már egyre nehezebb rá ruhát találni turiban egyszerre. Mármint, hogy nem járok el minden héten, hogy összeszedegessem a ruhatárát adott méretben, mert 56-osból még egy vásárláskor is még tudsz venni egy komplett ruhatárat egyszerre, olyan sok van, azért 80-86-os mérettől kezdve egyre kevesebb.


De előre is megvettem nekem tetsző darabokat, így jövő nyár végéig még megvan a ruhatára, addig úgyis járok turiban, majd veszek a következő 2-3 méretből.


Illetve, kaptam is ruhákat barátnőmtől. Egyelőre én új ruhát még nem is vettem, nem tudom, de ha kellene, valószínűleg H&M-ben, C&C-ben, F&F-ben vásárolnék. Pepcoban, Sinsayben tuti nem, mert kaptunk pár ruhát onnan ajándékba, és tényleg olyan rossz minőségűek, mint mondják.

2022. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Pepco Tesco, lidl H&M


Pepcosnál sem mindegy milyen szerintem. Altalaban az 5os csomag body sokkal rosszabb minőség mint amit kulon megveszel pl

2022. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
H&M, C&A, Reserved, Brendon
2022. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Marketplace, bababörze, h&m, pepco...
2022. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a kik-esek sem rosszak, nálunk a pepconal jobban bírják. De legtöbbet C&a, H&M-ben vettem, ezek szinte mindig szépek és jól bírják,,bár a hm-bol a vékonyabb pólók, gatyak hajlamosak kilyukadni. Reservedben is ki lehet fogni jókat, de bodyban még nem voltak jók, mert rugalmatlan az anyag, nehéz volt feladni, de nagyobb gyerekek ruhái már jók. Aldi, Tesco, sinsay meg ahol néha veszek, ezek változó minőségűek.
2022. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
H&M, C&A, kik, használt ruhák. Itt kint, külföldön nincs sok Turi így leginkább Vinted.
2022. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
H&m ezt azért szeretem neten megtudom rendelni, sokszor ránézek, így azokat szedegetem ki ami 50% os
2022. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!