Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 2 évesnek milyen márkájú...

2 évesnek milyen márkájú cipőt vesztek?

Figyelt kérdés
Mindenki D.D.step es társait adja a gyerekre? Tudom, hogy a kényelem és a speckó kialakítás a fontos, de ezeken kívül van még olyan cipő márka amit nyugodtan rá lehet adni hosszabb sétákra is? Puma, Adidas, Nike, Zara ennyire felejtős?

2023. márc. 11. 10:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
DS Step-et veszünk mi is, vagy Geoxot.
2023. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A dechatlon-ban veszek mindig a 3 gyereknek többnyire saját márkás cipőt. Most lesznek 3 évesek az ikrek a nagy már sulis.

Iszonyat magas lábfejük van, a dd stepp, geox rá se ment a lábukra 1,5 évesen. Azóta meg nem is próbálkoztam

2023. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi szinte mindig dd szép vagy primigit veszünk. De volt Nike és aldis cipoje is, azokkal se volt gond, azt nézem hogy hajlékony legyen a talpa és rendesen kényelmesen álljon rajta.
2023. márc. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%

Én minta alapján válogatok, nem márka alapján. Ez van :D Nyilván úgy nézem, hogy kényelmes legyen, könnyű legyen felvenni egyedül is meg ilyenek, de alapvetően a minta a döntő. Volt itt már Geox, Primigi, Lasocki kids, Naturino, valami cupcake akármi (Deichmannból), stb.

Szóval olyat vegyél, ami szerinted a legjobb. Ha Nike, Zara, akármi, akkor az :)

2023. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Adidas volt neki legtöbbször, most Skechers van épp. Csizma szokott DD Step lenni.
2023. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ddstep nike decathlonéd szokott egy gagyi kik-es is lenni sarazni
2023. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

Nike adidas volt eddig nekrm bajom nem.volt vele csak a bokáját is tartsa..

Umbro bakancsa volt télen

Megvoltam.elégedvr eddig velük

2023. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

D. D. Step, Elefanten.


Az Adidas, Nike, stb. jellegű cipőkkel az a baj, hogy azok csak "divatcipők", a kialakitásuk során nem szempont, hogy a gyerekek lábának jók legyenek, mint a hagyományos, kifejezetten gyerekcipő-márkák esetén. Kemény a talpuk, nem hajlékonyak, stb.

2023. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%
Igen felejtősek. De szerintem a DDstep és az Elephant is. Egyszer vettem dd stepet( hirtelen kellett cipő és az volt a boltba a méretében), 1 nap utána a kukában volt, mert a varrása szétsebezte a gyerek lábát. Egyébként csak superfit-et vagy primigit vettünk.
2023. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
D.D. Step vagy Decathlon.
2023. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!