Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 2 évesnek milyen márkájú...

2 évesnek milyen márkájú cipőt vesztek?

Figyelt kérdés
Mindenki D.D.step es társait adja a gyerekre? Tudom, hogy a kényelem és a speckó kialakítás a fontos, de ezeken kívül van még olyan cipő márka amit nyugodtan rá lehet adni hosszabb sétákra is? Puma, Adidas, Nike, Zara ennyire felejtős?

2023. márc. 11. 10:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
Dd step vagy Tornadora. Én biztosan nem vennék divatcipőt, legalábbis hosszú távra. Nyilván amíg csinibe kell öltözni van rajta egy nem megfelelő kialakítású cipő nem lesz baja, de mindennapi használatra én ezt a két márkát ajánlom.
2023. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%

Eddig dd step és td shoes cipői voltak, megy egy maus szandál. Az ő korukban nagyon fontos, hogy megfelelően kialakított cipőben legyenek, mert mos alapozod meg a, megfelelő lábboltozat kialakulását.

A gagyi divatcipők tökéletes alapjai a lábproblémák kialakulásának.

2023. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, sokan irtátok a decathlonosat, úgyhogy megnézzük :)
2023. márc. 11. 12:12
 14/21 anonim ***** válasza:
2,5 éves eddig DDstepet kapott és Szamost, a másik 4 éves korától már kapott decathlonost is.
2023. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Vans vagy geox
2023. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Egyszer vettem dd stepet( hirtelen kellett cipő és az volt a boltba a méretében), 1 nap utána a kukában volt, mert a varrása szétsebezte a gyerek lábát"


Azért, mert neked nem jött be, nem sz*r cipő, mint látod, másoknak nem volt semmi hasonló problémája vele.

2023. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy mi a baj pl. egy D. D. steppel, kérdező?


Értem én, hogy nem 5 ezer forint, mint az adidas divatcipő, de azért nem is orbitálisan drága, hogy egy párra ne teljen vagy nem tudom...


Annyi mindenen lehet spórolni a gyerekeken, ne pont a cipőn már....

2023. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16. Nem akarom azt a hozzászólót megkérdőjelezni, de 1. Még soha senkivel nem találkoztam, akinek ilyen problémája lett volna 2. Ha ilyen történik a tiznakarhányezer forintos cipőt visszaviszem a boltba, nem kidobom a kukába. Szóval nagyon bűzlik a hozzászólása. Persze simán lehet hibás a termék, de attól az egyik legjobb márka a magyar piacon.
2023. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#17

én pl azért vettem dechatlonost is, mert otthon homokozni, meg csúszdázni teljesen megfelelt az is. Valamint váltó cipőnek Volt h úgy kicsaptak a bölcsi előtt egy tócsával, h csavarni lehetett a vizet a nasrágunkból, és mehettünk haza átöltözni, utána vásárolni.

Na most ilyen alkalmak miatt nem veszek 10-15ért (jobb esetben) cipőt.

2023. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
17.kérdésedre: tudom, hogy a kényelem a legfontosabb és ezért is tettem fel a kérdést, ki mit ajánl, de az összes túl van tolva színekkel és mintákkal, valami rettenet. Én csak egy sima fekete vagy fehér vagy barna tépőzáras cipőt szeretnék a fiamnak, ami megfelelően van a kis lábának kialakítva.
2023. márc. 11. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!