Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen kabátkát vegyek neki?

Milyen kabátkát vegyek neki?

Figyelt kérdés
Jelenleg 8 hónapos a kisfiam és téli overálja van. Ebben a korban, tavaszra, ti milyen másik kabátot vettetek/vennétek? Még overál típusú kell?
2023. márc. 15. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az overál praktikusabb. Kabát akkor jó, ha rövid időre kell ráadni, és már stabilan ül. Hosszabb sétáknál az overál praktikusabb.
2023. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Átmeneti overál a legjobb. De amúgy egy kapucnis, vízálló dzseki is jó lehet.
2023. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én míg nem járt az overált szerettem neki. Nem tudom az anyag nevét, ilyen pihe puha szőrös anyag, imádtam. Könnyű ráadni, takaros és cipő sem kell hozzá mert lábfejes.
2023. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A mostani overált nem szeretem, ilyen dzsekis. Persze meleg.

2023. márc. 15. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

3 vagyok.

Erre az anyagra gondoltam, plüssnek írja, de ez ilyen vastag. Nagyon hálás anyag.

2023. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Jobban jártok vízhatlan overállal, mert azt esőben is tudjátok használni és ha mondjuk játszótéren vagytok és koszolódik, könnyebb tisztítani.
2023. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!