Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ilyen jó időben,20 fokban...

Ilyen jó időben,20 fokban kell egy 5 hos babára sapka?

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 10:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem, de jelenleg szerintem csak napon van 20fok..

Eléggé lengedezik a szél..


Itt az oviban is adtak most rájuk sapkát dèlelőtt

2023. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

Hát azért ez a 20 fok nem az a 20 fok még. Nálunk speciel a szél is fúj. Nem vagyok paramami, nem öltöztetem túl a gyereket, de egy vékony kis pamut sapka ma is volt a fején.

Más babákat meg téli overálban láttam ma is. Na az már erős azért. Én már az átmenetit se adom rá nap közben, max ha késő délután megyünk, amikor már megy le a nap.

2023. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha fúj a szél, akkor vékony pamut sapkát adnék rá (aminek olyan az anyaga, mint egy pólónak). Ha nem fúj, akkor nem adnék.
2023. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%

Miert panikoltok ennyire a szeltol ?

A szel meg a fulfajas kozott semmi osszefugges, az ugye megvan mindenkinek ?

2023. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%

14# Én ezt pl. saját magam cáfolom. Ha fúj a szél, megfájdul a fülem és a fejem. Ha hideg van, akkor ez kb. 5 perc alatt bekövetkezik. Szóval valami összefüggés biztosan van.

Mellesleg sokkal jobban átfázik az ember fejen keresztül, a babának pedig még nyitott a kutacsa. A mai 20 fok felénk inkább 15 volt és közel sem azzal a jó meleg nyári szellővel. Részemről ilyenkor a vékony sapi alap.

2023. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom engem miért pontoznak le, másokat meg fel, pedig ugyanezeket írom. Furi 😃
2023. márc. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!