Mondanátok jó gyerekruha oldalt ahol minden van és nem túl drága?

Figyelt kérdés
Elég sok mindent szeretnék venni a kisfiamnak. Sportcipőt, melegítőnadrágot, pizsamát, zoknit, nyárra is esetleg már rövidnadrágot. Jó lenne ha nem több oldalról kellene rendelnem.
2023. márc. 27. 10:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként 134-es a mérete.
2023. márc. 27. 10:22
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
H&M viszonylag strapabíró és jó árban van.
2023. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Én a h&m ruhákat szeretem a legjobban, ár érték arányban megfelelő. Lehet online rendelni tőlük.
2023. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
facebookon van egy h&m kispasik csoport, nagyon korrekt csoport, elég szigorú szabályzattal, de szerintem kell és jó is, jól koordinált csoport. mondjuk nem tudom, a 134es méret beleiilik e még a csoportba, kisebb méretekkel találkozok gyakrabban, bár ez nem jelent semmit :)
2023. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a H&M-ről szoktam vásárolni, néha Sinsayről. A H&M jobb minőségű valamivel, a Sinsay olcsóbb és ott kicsivel több mintás dolog van, mint a H&M-ben.
2023. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
H&M-ről már rendeltem, tényleg elég jó ruhák szoktak lenni, viszont egyszer rendeltem pizsamát ami tiszta műszálas volt, pedig az volt odairva, hogy 100% pamut. Legfeljebb azt máshonnan rendelem.
2023. márc. 27. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Most lesz a H&M-nél 20%-os kedvezmény a gyerekruhákra. Érdemes megnézni.


Amúgy a “H&M kispasik” csoportot én is ajánlom:)

2023. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sinsay. 8 éves fiamnak évek óta onnan veszek mindent. És lehet csomagba is venni.
2023. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Múltkor rendeltem Sinsayról 134-es pizsit és kicsi volt, viszont jó anyag volt.
2023. márc. 31. 07:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Sinsay össze-vissza méretez, sokáig én is onnan rendeltem, de sok silány termék van… és a minőséghez képest drága. Akkor már inkább Reserved, de ott elég sok minden túlárazott és sokszor nincs méret.


F&F-et is szeretem, de mindig le van fosztva itt. Pólói verhetetlenek, azokban sosem csalódok.


H&M is jó, de a pulcsik nagy része iszonyúan bolyhosodik (vagy én fogtam ki), és a legtöbb méret dupla.

122/128 sokszor rövid már, de a 134/140 baromi hosszú.

Nadrágjai viszont vékonyak…

2023. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!