Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ilyenkor hányas cipőt veszel?

Ilyenkor hányas cipőt veszel?

Figyelt kérdés

Mindig elfelejtem, hogy az előző méretváltásnál hogy csináltam. :D

Kisfiam hétéves lesz ebben a hónapban, most nőtte ki a 31-es méretet, már szorítja: 32 vagy 33-ast vennéL?


2023. ápr. 7. 13:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

Kinek írsz te? 🤣 Komolyan azt hiszi, ha több komment "egyetért", akkor csak egy ember lehet mögötte.

Na figyelj, most írok ide először: ebben az esetben 32-est vennék.

Fiam a 27-es átmenetit nőtte ki, végig ért a lába, 28-ast rendeltem.

8 éves lányom átmenetije 31-es volt, biztos hogy "csak" 32-est veszek helyette.

A túl nagy cipő gyorsabban deformálódik, nem tart rendesen, csúszkál benne a láb.

Nem vagyok olyan csóró, hogy akkora cipőt vegyek neki, amibe jövő ilyenkor nőne bele rendesen.

2023. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kicsit fura az üzeneted, harmadszorra is, de amúgy sem értem, milyen pluszt akartál hozzátenni? Hogy van pénzed?

Mikor kiírok egy kérdést, olyankor bennem van a kísérleti kíváncsiság is, hogy hány frusztrált válaszoló érkezik majd, aki nem tud nem akarni odaszúrni, amin csak röhögök. Eddig még egy sem maradt mentes tőlük.

Az épkézláb válaszokat köszönöm!

2023. ápr. 8. 22:14
 13/16 anonim ***** válasza:
De tök igaza van. Miért akarsz nagyobb cipőt mint ami jó rá? Magadnak is nagyobbat veszel.
2023. ápr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Már nem kisbaba, ennyi idősen már lassabban nő a lába, nem nő át pár hónap alatt egy egész számot..


Én még emlékszem annak idején amikor augusztus végén mindig mentünk anyával "benti cipőt" venni, mindig olyan méret kellett ahányadikos voltam, azaz évi egy méretet nőttem.

1.osztályban 31-es,

2.osztályban 32-es

...

5.osztályban 35-ös

6.osztályban 36-os kellett, és itt nagyjából meg is állt a lábam, azóta is 36-37-es lábon élek.


Szép is lett volna ha 2.osztályban vesz nekem anya egy 33-as cipőt, hogy egy egész évig olyanban járjak ami nagy a lábamra...

2023. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Hát mondjuk ez nem mindig igaz. 5.es fiamnak kevesebb mint 1,5 év alatt 4 számot nőtt a lába.
2023. ápr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a belső talphosszra adj.

Még adott márkán belül is vannak eltérések.


Csak egy példa.

A 33-as nike cipője kisebb a fiamnak, mint a 31-es lasocki.

2023. ápr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!