Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen gumicsizmát vegyek 1,5...

Milyen gumicsizmát vegyek 1,5 éves gyereknek? Itt is számít milyen márka, van minőségi különbség? Mire kell odafigyelni? (Ddstep, elefanten cipőt hordunk)

Figyelt kérdés

2023. máj. 14. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy szetinrem, úgysem gyakran lesz rajta. Én aldiban, pepcoban vettem.
2023. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, évente 5x fogod ráadni 2x fél órára. Tangapapucs is lehetne ennyi erővel.
2023. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Barmilyet. Mivel nem napi használatban lesz, csak annyi a lényeg, hogy ne azzon be
2023. máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Én használtan vettem az óvodás lányomnak is. Nagyon drágák ahhoz, hogy évente pár alkalommal felvegye, utána úgyis hamar kinövi.
2023. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Cipőt mindig márkásat vettem a gyerekeknek, gumicsizmából az az egy volt fontos, hogy a tetején legyen behúzható vászon rész. Kevésbé folyik bele a víz. Évente párszor adja rá az ember, felesleges drágát venni.
2023. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, milyet veszel, nincs rajta annyit úgysem.

A fröccsöntött gumit kitaposni se tudja, így használt is lehet.

2023. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ❤️
2023. máj. 14. 14:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Decathlonban vettem vitorlázáshoz valót, mert jó bő a szára és csak ezt az egy fajtát tudtam ráhúzni a lábára. Esőoverállal használjuk, azt kívülről ráhúzom és a talpa alá kerül a gumi, így nem esik le (amúgy könnyen leesik, mert könnyű fölhúzni is).
2023. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de csak kintre a kertbe kell, mert a bőrcipője túl drága a bekoszoláshoz
2023. máj. 14. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!