Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szept.20. körül fogok szülni,...

Szept.20. körül fogok szülni, kisfiam lesz, milyen ruhákat vegyek neki?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:

véleményem szerint piciket is, meg nagyobbacskákat is, hisz gyorsan nőnek a pindurik :)

a rugdalózók a legfontosabbak, de készülj fel a hamarosan beköszöntő hidegebb időre is

színben pedig ajánlani tudom a kék, citromsárga, zöld, fehér variációkat :)

2013. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Rövid ujjú body, hosszú ujjú rugival, vagy hosszú ujjú body, ujjatlan rugival.

Plüss vagy polár rugikat vegyél, ami melegebb!

Kocsi kabát, kardigán, harisnya.


Nadrág felső kombinàció nem jó, mert felcsúszik a lábszáránál, a zokni vagy bevág, vagy lerúgja, a dereka is lehet szoros.

A felső felcaúszik a derekánál...


14 garnitúra minimum kell, mert kifolyik a kaki, pisi, bukik a baba, a 14 váltsa ruha azt jelenti, heti 2-3 x moshatod, mert napi 3-4 garniúta ruha kell.


56-ost vennék mindenből, az jó 0-3 hős korig, de nem lóg, nem nagy, nem úgy néz ki a gyerek mint egy lelenc, hoy minden 2 számmal nagyobb, fel van hajtva ...


Mindenki azt mondta ne vegyek lányomnak 56-ost!

58 centivel született, az összes 62-es lógott rajta!

2013. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én október elején szültem. Vettem polár overált,abban hoztuk haza. Nem a legmelegebb fajta,de így is 18 fok volt aznap,sütött a nap,mindenki r.ujjúba. A kórházban említettem,hogy szegény gyereket már most besülesztem,de azt mondták ennyi kell.

Amiket vettem kezdésnek: 10 db 56-os r.ujjú,5db h.ujjú body

10 db 56-os rugi (volt,amelyik egyszer sem volt rajta),vegyesen pamut és plüss,ujjatlan és h.ujjú

Hálózsák,vastag

3 pléd: egy nagyon vékony pamut,egy vastagabb plüss és egy béléses vastag plüss (ezt a babakocsiba gondoltam,de nem használtuk ki,sokszor én vackolom bele magam :D)

Hordozóba thermo pólya-szerű takaró

Vékony és vastag sapik.. És sztem ennyi. Én nagyon sok felesleges dolgot vettem,pl (kisnaci+pulcsi együttes,egyszer sem hordta,kocsikabát nacival,ez sem volt rajta és stb.)

És a kórházban esett le,hogy basszus,egy db rugdalózónk sincs,így hazamenetel előtt 2 nappal elküldtem a férjem,hogy vegyen párat és mossa ki :D

2013. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az kimaradt,hogy 54 cm-rel született és az 56-osokban eleinte elveszett. De 1 hónap alatt kinőtte ezt a méretet és jöhetett a 62-es. Innentől kb.4 hós koráig havonta ruhatár csere volt.
2013. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen , jövőhéten kezdem is a bevásárlást :-))
2013. jún. 7. 11:09
 6/10 nikaa11 ***** válasza:
0%
Szerintem szoknyákat meg toppokat:-))
2013. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nikaa11 !! nagyon vicces, jó poén.......
2013. jún. 9. 16:20
 8/10 anonim válasza:
Frakkot. Előbb DVD-n a mesét majd érettségire a ruhát. :)
2013. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 annamari69 ***** válasza:
A lányom szept. 18-án született, a többiek egész jól összeszedték a ruhatárat, ismerősötök nincs, akiktől esetleg kaphatnál? Mi a mai napig adjuk-kapjuk zsákban a ruhákat, cipőket is, 3 gyereknél nem győznénk, a középső (fiú) 7-8. osztályban 38 (!) cm-t nőtt 2 év alatt. Szerintem a fiú és a lány ruháknál kicsiknél max. a szín a különbség, de vannak unisex színek, így ha a következő gyerkőcöd lány lesz, a zöld, kék, fehér... színűeket tudod használni. A rugdalózók praktikusak, a pulcsit nadrággal és zoknival én sem javasolnám, szerintem kényelmetlen egy kisbabának. Az akkor jó, ha már járni kezd (és akkor is bodyval), mert lecsúszik, felcsúszik... megfázik a dereka.Ja, és tényleg ne öltöztesd agyon! A legkisebb július 18-i ujjatlanban volt nyáron, igaz, szörnyű meleg volt. A jan. 2-i középsőt öltöztetni kellett (és ráadásul 5-6 éves koráig ő volt a 3 közül a legfázósabb, valószínű azért, mert vékonyka.) Utálta a sapkát, bőgött nagyobb korában, és tépte a fejéről.
2013. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
rendben van köszi. hát igérték hogy kapok innen onnan, de nem nagyon mondják, és keveset adnak. vennem kell egy párat, de a szűk család vesz majd biztos.
2013. jún. 14. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!