Teljes fejvédő hülyeség?

Figyelt kérdés

Kaptam egy fehér fejvédőt ajándékba, ami nem csak a baba egy részének van, hanem teljesen körbe éri az ágyat, sehol sincs egy üres rész, mint a többinél, aminél igazából csak a felső részén van.

Másnak is van ilyenje? Nem akarom ketté vágni igazából, de nem néz ez ki hülyén?

A másik kérdésem, hogy a fejvédő ha fehér, attól még a takaró lehet bármilyen színű, nem? És ha a baldahin is másmilyen, nem néz ez ki túl hülyén? Sajnos szettünk nincs, így csak így tudnám megoldani.

Vélemények? Nem akarom, hogy leszólják a babámat már most.

Köszönöm előre is, egy nagyon-nagyon kezdő anyuka.


2013. jún. 10. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki szolná le?

Hozzánk jöltt egy rakat ember, de azért a baba ágyát kevesen látták, mert a nappaliban fogadtam a vendégeket.

Ha csak egy matrac lenne sem szolnák le.

Olyat csinálj amilyet tudsz amire keret van és amilyen tetszik.

De komolyan ki szolna meg érte?

2013. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, vannak tehetősebb barátaink, és nem tudom, hogy vajon ők hogy oldották volna meg kevés pénzből.
2013. jún. 10. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó dolog a körbe fejvédő (vagy minek is hívják). Eleinte nekünk is olyan volt ami csak a fejénél van, de később elkezd forogni az ágyban mint az óramutató, és akkor jól beverdesi a kis buksit a rácsokba (legalábbis a miénk azt csinálta). Szerencsére mi is kaptunk egy olyat ami majdnem teljesen körbeért, én nagyon örültem neki, jól jött abban a forgós időszakban.

Nagy ívben letojnám, hogy ki mit mond, akinek nem tetszik, hozzon ajándékba szebbet, ha már olyan fene tehetősek.

Ja, én volt, hogy azt a hosszút úgy használtam, hogy ketté hajtottam hosszában, és úgy tettem fel csak a fejrészhez (szóval duplán volt), és úgy kötöttem oda.

2013. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Igazgatok van, tényleg le kéne tojnom!
2013. jún. 10. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj! Miért szólnák le a babaágyat... még ha koszos lenne vagy nem biztonságos.. de azért mert nem passzol a takaró meg a rácsvédő nem hiszem :D

Nekünk baldahin egyáltalán nem volt egyik gyereknél sem. MEgtudtam volna venni, de nekem nem tetszik. Rácsvédőnk eleinte félig volt az ágyon, de ahogy nőtt és mozgott körbe körbe, vettem rá egyet ami körbeéri. Ahhoz nincs is más tartozék, így ha az van fent nem passzol a takaróval. Soha senki nem szólt ezért. Nekünk tetszik így, és a gyereknek jobb így mert nem koppan.

2013. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be a körbe fejvédő (megszólni nem szólnék meg senkit érte :) ), mert szerintem az nagyon elszigeteli a picit. Szerintem kell neki a külső inger, az, hogy kilásson a kiságyából is, és ha oldalra néz, akkor ne csak "falakat" nézzen. Igaz, az én kisfiam nem volt durván forgolódó, így persze megértem azt is, aki védelmi célból használ ilyet. Baldachin párti sem vagyok, pont az előbb említett célból. Olyanra csináld a kiságyat, ami neked tetszik és ami szerinted a kisbabádnak a legkényelmesebb, legotthonosabb lesz. Hallgass az ösztöneidre.
2013. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pont olyat kerestem ami körbe ér az a legszuperebb :)
2013. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!