Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Megér ez a használt gyerekcipő...

Megér ez a használt gyerekcipő 2500 Ft-ot?

Figyelt kérdés
[link] Első ránézésre tetszik, de ha jobban megnézem a képet, az orra kopott kissé. Tulajdonképpen udvarra, játszótérre keresnék nem kínai cipőt a hűvösebb napokra. Megér ez annyit, vagy felejtős?
2013. jún. 12. 04:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én semmiképpen nem vennék használt gyerekcipőt semennyiért. Ha az előző tulajdonosnak "csak" bokasüllyedése volt, akkor már egy belülről kitaposott cipőt kap a gyereked, így az ő lábát is ebben a helyzetben tartja a cipő. Az eredmény borítékolva. :(

A Deicmannban 2500-ért már lehet új gyerekcipőt kapni-( bár igazából már majdnem minden nálunk kapható cipő Kínában, Vietnámban és a hasonló országokban készül..), szerintem inkább vegyél újat.

2013. jún. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem. Én cipőből mindig újat veszek. Most például a Deichmanban vettünk kisfiunknak 5490 Ft-ért Nike cipőt. A kínai üzletben 3490 Ft körül vannak. Szóval ha azt nézed, hogy melyik milyen gyorsan megy tönkre, szerintem érdemes egy kicsit több pénzt kiadni érte.
2013. jún. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Felénk nincs Deichmann. :) mit ne mondjak, egyszer elutaztunk a párommal a legközelebbibe, 4000 Ft volt az utiköltség kettőnknek, és majd az egész napunk ráment. Itt van sok kínai, amit rühellek, meg egy nagyon jó gyerekcipőbolt, ahol 8-10 ezertől felfelé vannak a kiscipők. Természetesen veszünk neki újat is, de a szívem szakadna meg, ha a homokozóban egy hét alatt leütné az orrát a drága cipőnek, meg pikk-pakk összekoszolná. Ezért gondoltam játszócipőnek a használt, de minőségibbre.
2013. jún. 12. 07:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem vennék használt cipőt én sem. Ezt a cipőt netról rendelnétek? Mert akkor bár lehet, hogy a méret egyezik, de egyáltalán nem biztos, hogy jó a gyerekre. Mivel használt és papír talpú nem tudod a talpa mikor válik le, vagy talán már le is van. Én mondjuk ilyen talpú cipőt nem vennék játszani, mert arra nagyon nem alkalmas. Én azt mondom nézz a kínaiban cipőt, mert ennyiért ott is kapsz, és az legalább új és játszani megfelelő lesz. Vagy vegyetek abban a drága boltban, mert a sok 2500Ft amit kiadsz ilyen cipőkre abból vehettél volna egy normális cipőt.
2013. jún. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A szóban forgó cipőnek a hiretését ma hajnalban olvastam, egy ismerősöm rakta fel a netre. Nem lakik messze, élőben is meg tudnánk nézni, de hajnalban nem akartam rájuk törni. Vettem már tőle a gyereknek egyszer cipőt, eredeti Adidas-t, kb. háromszor volt a fia lábán, aztán rájöttek, hogy lányos színű cipő (fehér-piros), így 1000 Ft-ért eladta nekem. Mi meg örültünk. Ez a cipő tényleg kopottabb, most így belegondolva valóban nem jó vásár.
2013. jún. 12. 07:30
 6/12 anonim ***** válasza:
DE ha nincs a közeletekben olyan üzlet ahonnan vehetnél. Simán rendelhetsz netről is. Nagyon sokszor hirdetnek nagyon jókat akcióban is. Én a helyedben ezzel próbálkoznék. Én se vennék használtat a gyerek lábára. AZ első hozzászóló tökéletesen leírta miért. ÉS ha meg is nézed te nem veszed észre h az h is van bejáratva. Lehet csámpásan és ennek köszönhetően a te gyereked is úgy fog ezek után járni. Azt csak az ő lábacskája érzi és igazodik hozzá.
2013. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó vásár, és nem azért mert használt. Én már adtam használt cipőt a lányom lábára. Csupán annyi, hogy az állapotához képest én drágállom. Max 1500-at adnék érte, de nem többet.
2013. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Használt cipő semeiinyt nem ér, tilos a gyereknek használt cipőt venni, nagyon nagyon egészségtelen. Igen egy jó cipő 8-10ezernél kezdődik ez van.
2013. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sem venném meg! Használt cipőt nem jó adni a gyerek lábára,mert már ki van taposva! Szerintem,ha felmész a prego.hu-ra találsz olcsó,de nem használt cipőket! Én is rendeltem már tőlük!:)
2013. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmikepp ne vegyel hasznalt cipot.Ha a lakohelyeden nincs nagy valasztek,rendelj netrol.Vannak akcios oldalak,ahol kampany jelleggel rengeteg markas,minosegi dolgot talalhatsz sokszor akar 80% engedmennyel.Magyarorszagon ha jol tudom a Fashion Days- en vannak ilyen akciok,de nezz utana.Itt kulfoldon eleg sok ilyen van.Persze folyamatosan figyelni kell,vagy iratkozz fel korlevelre,nem feltetlenul van epp ma akcios gyerekcipo.Altalaban olyan markakat rendelek amink mar van,igy a meret is biztosan jo lesz.
2013. jún. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!