Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A feleslegesé vált baba-és...

A feleslegesé vált baba-és kisgyermekruhákkal mi kezdtek?

Figyelt kérdés
5 éves a kisfiam, és most kislányom születik. Nem tudom hol tárolni a kisfiú ruhákat,rokonságba nem tudom tovább adni, de kidobni sem szeretném. Vannak köztük nagyon szépek, alig használtak, azokat pár száz forintért vagy kilós árban jó lenne vhol eladni, de nem tudom, hol. Vaterán, vagy valamilyen börzén? Ti hogy csináltátok? Vmi gyors hatékony ötlet jól jönne, mert kicsi a lakás és kell a hely... köszi!
2013. aug. 6. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jótékonysági célra használtam fel mindet, de nyugodtan próbáld meg a Vaterán kínálni, biztosan elkelnek.:)
2013. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vaterán, facebook, apró. Én ezeken a helyeken adom el a felesleges dolgokat.
2013. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vaterán a jobbakat eladtam, a többit egy családnak adjuk, akik befogadott rokon kislányt nevelnek (szülők zűrösek, náluk lett elhelyezve a gyerek), így örülnek mindennek, mert nincsenek eleresztve. Ami nekik nem kell (méret vagy más miatt), adják tovább a faluban a rászorulóknak.
2013. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
vatera, apród és bababörzék
2013. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én eltettem mindent a lányomról.De ha a fiadról maradt ilyen semleges színű ruha azt szerintem otthonra nyugodtan rá adhatod.
2013. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha felrakod vaterára,engem érdekelne 86-os fiú őszi rucik
2013. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Újszülött ruhákat odaadtuk a kórháznak.

Ismerősöket kérdeztük körbe, akinek éppen kellett valami, azt odaadtuk ajándékba.

Jó állapotú ruhákat csomagban vaterán/teszveszen adtam el (csak sajnos nem nagyon van időm ezzel foglalkozni).

Hordottabbakat Vöröskeresztnek leadtuk.

Decemerben egy nagy zsák ruhát adományoztunk nevelőotthonnak, baptistákon keresztül.


Nálunk a védőnőnél is lehet leadni ruhákat, cipőket, ő odaadja a rászoruló családoknak.

Bababörzén vettem már ruhákat, szerintem ott is lehet eladni, ha van rá szabadidőd.

2013. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam nagyon eladni még a szebbeket sem .
2013. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam vásárolni vaterán, de csak olcsón, mert nem engedhetem meg magamnak, viszont nálunk is le lehet adni a védőnőnél és onnan kaptunk már mi is. Viszont én is szoktam védőnőnek adni le többmindent, sőt kórháznak is adtam már le pici ruhát. Ami szép ruhánk van, és kinőtték a gyerekek, azt megpróbálom én is eladni, mert nekünk minden fillér számít, amióta egyedól maradtam a gyerekekkel. Szóval Vatera, Teszvesz, esetleg Apród, Jófogás. Sőt, ha hamar túl akarsz adni rajtuk, akkor tedd fel csomagba őket. Én több csomagot ajánlanék, mondjuk 1-2 méretenként. :)
2013. aug. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!