Milyen a jó cipő?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 éves iszonyu csámpás plusz a lábujjhegyen járása kiborít, nos szeretnék neki jó minőségű cipőt venni!!

Az Ázsia centerben kapok jót?

a Vinken ajánlotta egy barinőm


2013. aug. 27. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát az Ázsia center nem igazán a jóról híres. Inkább próbálkozz rendes cipőbolttal, vagy kifejezetten gyerekcipőbolttal, Deichmannal (bár nem tudom hol laktok). Itt azért lehet kifogni jó minőségű cipőket. Illetve, ha annyira csúnya a járása, akkor meg kellene mutatnu szakembernek. Ő megmondja pontosan milyen a jó...
2013. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én sosem szóltam le azokat, akik nem tudtak X ezerért ruhát/cipőt/felszerelést venni a gyereküknek, de azért ne az Ázsia Centerben nézelődj már.

Nem tudom, mennyi pénzt szánsz rá, de én messziről felejteném azt a "bevásárlóközpontot".

Miért nem mész be valamelyik Deichmann-ba és nézel ott a gyerekednek normális cipőt?!

Különböző árkategóriák vannak ott is.

2013. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyen könnyen hajlítható talpa, fogja a bokát, és ne legyen benne harántemelő. A wink nem a legjobb, és annyira nem is olcsó. Akkor már inkább tényleg egy deichmann.
2013. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pont ezt szeretném a kisfiamnál elkerülni. Megfogadtam, hogy a baba cipőn spórolni nem fogok. Az első cipellője is minőségi volt, és most kezd járni. Én most SZAMOS márkájú cipőt vettem neki. Igazi bőr, kézzel készített, a bokáját szépen tartja. Most tesztelem ezt a terméket és ha jó lesz, akkor maradok ennél. Igaz 10 000 Ft volt, de a cipő az egyik leg lényegesebb az egészséges testtartás és a megfelelő járás megtanulásában. Szerintem az Ázsiás olcsó üzleteket felejtsd el!
2013. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyógytornász a Salust ajánlotta. A Heim Pál kórházban vagy vele szemben az Istvánban lehet kapni. [link] Nézd meg, milyenek vannak, esetleg meg tudják mondani, hogy hozzátok közel forgalmazzák-e.
2013. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat ok tehát az Ázsia elfelejtve legalábbis cipő terén!

Igen pont a Deichmannt nézegettem találtam is 2990 ft ért tök jót a lánykámnak is meg a nagyfiamnak is!!


Ne legyen harántemelő azt hittem az az egyik lényeges hogy legyen benne!

A kislányom lábai teljesen egészségesek egyenesek tehát neki veszek simán , de a kisfiamnak a csámpássága miatt jobban meg kell néznem !!

Köszönöm szépen mindenkinek

2013. aug. 27. 15:56
 7/10 A kérdező kommentje:

Az nem gáz hogy a kisfiamnak még csak 28.29 cipőmérete van!!??

a talphossza most mértem 18 cm és 5 éves

a lánykámnak meg 11 cm és neki a 18 cipőmérete 13 hónapos

2013. aug. 27. 15:58
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

A fiadat inkabb vidd el ortopediara,ha az orvos eloirasa alapjan kell az x cipot hordania,akkor gondolom kedvezmenyes lehet.Nem hiszem,hogy a 3000 Ft-os cipo minosegileg es anatomiailag annyira jo lenne,jobb ha szakembertol kersz tanacsot eloszor.

A 7eves fiamnak semmi baja nincs a labaval,megis anatomikus bor cipot veszek neki,raadasul mar velemenye is van,igy nem jo a gyogyszertari,hanem meg divatos is legyen.Arat inkabb nem irnek...

2013. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A harántemelő puhánnyá teszi az izmokat. Gondolj bele csak logikusan: az az izom, amelyik nem mozog, nem lesz erős, igaz? A harátemelő tartja azt az izmot, amelyiknek erősnek kellene lennie, hogy ne alakuljon ki lúdtalp. És ha valami megtámasztja az izmot, nem fog dolgozni - ezért nem jó a harántemelő.
2013. aug. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ludtalpa nincsen , mert olyan nagy szép formás a lába , csak ugye a csámpásságával meg a lábujjhegyezéssel van baj
2013. aug. 31. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!