Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol lehet jó gyerekruhákat...

Hol lehet jó gyerekruhákat kapni? ( Miskolc és környéke! )

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én turikban nagyon szupereket találok. Meg van facebookon egy csomó adok veszek baba-mamás csoport,érdemes csatlakozni és ott bizniszelni.

Ha új ruhákat szeretnél venni a gyerkőcödnek,akkor a tescot javaslom. Jó akciók vannak és szerintem az F&F-es márkák messzemenőleg a legjobbak. Ára is jó, még ha nem akciós akkor sem durva.

A régi Corában is jók vannak,ott is akciósan sok mindent lehet venni. érdemes körülnézni. Brendon,Tégel jók, de drágák...

2013. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A turikban nagyon tuti jó állapotú ruhácskákat lehet kapni, en eddig kb 20 kifogástalan rucit vettem a kisfiamnak, kb 3000 Ft-ert, ami szerintem jó. Viszont tegnap a nagy TESCO-ban negy db-os rugicsomagot vettem 3000 ert.
2013. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!