Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Jò lesz így egy januárban...

Jò lesz így egy januárban születő babának?

Figyelt kérdés

Nagyon hidegben: hosszù ujjù body,plüss vastag rugi,bundazsák,rá egy pléd,aztán a babakocsira lábzsák,ja és sapka.


Hidegben: ugyan ez csak sima rugival.


És még azt szeretném kérdezni,hogy ti mikor vittétek ki elsőnek és mennyi időre? Aztán pedig hogyan folytattàtok a szokatást?


2013. szept. 2. 10:51
1 2
 1/14 málna_ ***** válasza:
Ez engem is érdekel, én is januárra várom az első babát :)
2013. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

sziasztok,januárban szültem,hihetetlen nagy hó volt,mikor hazaengedtek,viszont nem nagyon hideg csak hideg.

hosszú ujjú body,ujjatlan vastag rugdalózó,aminek volt kis kabátkája de vékony,majd rá az overall,meg sapka.nem kellett lábzsák,egyebek,így simán be a kocsiba ha fúj a szél akkor kis pléd még,de azt meglátjátok,én 2 hetesen vittem először,jó idő volt,szintén így sétáltunk,nekem van egy nagyobbam,azért is.

2013. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ja,2es vagyok,és így tovább minden nap kicsit többet,először olyan fél órát lehettünk kint,míg vettem a pékségben dolgokat,vagy 20 perc körül,majd minden nap kicsit tovább,de órákat nem,mert annyira akkor még nem is szerette,itthon jobban alszik.de a nagy fiam imádta vele simán kint voltunk órákat míg aludt,jól beöltözve.
2013. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is januárra várom az első babámat! Ti tudjátok már a nemét?

A plüss rugi felé én még teszek egy plüss kardigánt, de szerintem jó lesz!

2013. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 málna_ ***** válasza:

Igen, nekünk kisfiú :)

Annyira nagyon beöltöztetni se akarom, mert a kórháztól a kocsiig 2 perc az út, a kocsiban meleg lesz, aztán a ház előtt parkolunk, szóval túl sokat nem lesz levegőn.

De majd kiderül, kitudja milyen idő lesz :)

2013. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én anno hosszú ujjú body,rugdalózó(sima, nem plüss),kiskabát,overáll,sapka kombinációban vittem ki, erre volt még terítve pléd. A szabad levegőhöz való szoktatást mi nyitott ablakkal kezdtük, majd az erkélyen folytattuk, mindig egyre hosszabb idővel, de aztán elég hamar mentünk nagy sétákra is a közeli parkba.
2013. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen képzeltem a hazavitelét majd a kislányomnak. Én dec. 3- ra vagyok kiírva. A védőnőm viszont azt mondta,ajánlotta, hogy hosszú ujjú body, rugdalózó (normál, nem vastag) , mindezekre egy nadrág és egy pulóver, overál, egy cérnasapi a fejére és arra egy vastagabb és pléd. Azt mondta inkább több réteg nem vastag ruha legyen rajta.
2013. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekünk is kisfiù :) Nevetek van már?
2013. szept. 2. 11:42
 9/14 A kérdező kommentje:
Haza hozni nem tudom hogy kellene,mert kocsival jövünk. Valaki valami tipp?
2013. szept. 2. 12:04
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, bocs én a hazavitelre írtam a dolgokat. 7-es voltam azt hiszem. Hordozóba teszem majd és úgy a kocsiba. Azt hallottam, hogy hordozó nélkül ki sem adják a gyereket a kórházból. Ha igaz, eléggé furcsálom, mert mi van akkor ha valakinek nincs autója vagy nincs pénze hordozóra??
2013. szept. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!