Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Jò lesz így egy januárban...

Jò lesz így egy januárban születő babának?

Figyelt kérdés

Nagyon hidegben: hosszù ujjù body,plüss vastag rugi,bundazsák,rá egy pléd,aztán a babakocsira lábzsák,ja és sapka.


Hidegben: ugyan ez csak sima rugival.


És még azt szeretném kérdezni,hogy ti mikor vittétek ki elsőnek és mennyi időre? Aztán pedig hogyan folytattàtok a szokatást?


2013. szept. 2. 10:51
1 2
 11/14 málna_ ***** válasza:

Ezt a hordozósat én is hallottam már, nem is értem...

Nekünk mondjuk van már babakocsi hordozóval együtt (igaz az égvilágon semmi mást nem vettünk még, a szobája is egyelőre raktárként funkcionál).

2013. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát mi már nagyon belehùztunk. Babakocsi megvan hordozòval mozessel mindennel együtt,kiságy is meg a legtöbb ruha és egyebek is. A szoba is kész lesz a héten,nagy munkában vagyunk. A bundazsák olyan,hogy a hordozòba betudom tőle kötni a babát. De abban semmiképp nem hozhatom haza,mert melege lenne :S

Teljesen bizonytalan vagyok :S Hosszù body + hosszù rugi alá méf harosnya,vékony és egy vastag sapi? És akkor felüre még még mi? Vagy felülre mégis bundazsák és az autòban meg majd teljesen lezipzàrozom és leveszem a vastagabb sapòt?

2013. szept. 2. 12:49
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is januárra várom, és el vagyok ámulva, hogy ti milyen felkészültek vagytok :)

Csak olvasok és tanulok.

A sok variációból amit felsoroltatok, nekem a hosszú ujjú body, ujjatlan rugi, overall, sapi a legszimpibb. De mi gyalog 10, autóval 2 percre lakunk a kórháztól, szóval alig lesz kint a baba amikor hazahozzuk.

A szoktatáshoz nekem is azt tanácsolta a védőnő, hogy először nyitott ablaknál kezdjük, és csak utána menjünk ki.

2013. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mocorogtok sokat?? :)
2013. szept. 2. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!