Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tényleg nem kell 50-es méretű...

Tényleg nem kell 50-es méretű babaruhával készülnöm akkor sem, ha én is átlagon aluli méretekkel születtem?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy a babaruha legkisebb mérete az 56-os, és 50-est ne is keressek. Csakhogy nem számítok nagy babára. Én 2800 grammal és 49 cm-vel születtem, férjem koraszülött volt. Mindketten alacsonyak vagyunk, én 150 centi, 7 hónapos terhesen is alig 52 kiló. A férjem 165 centi. Tudom, hogy majd az orvos becsül majd súlyt, de ezek alapjéán amit leírtam készüljek mégis pár darab 50-es ruhával is?(kaptam eddig 2 darab 56-os és egy 62-es rugit és anyukám azt mondta, hogy én az 56-ost is csak 3 hónaposan hordtam, a 62-est meg fél évesen...)

2014. júl. 17. 18:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
lányom is pici volt de én azért az egy hónapért nem jutot eszembe 50 méretet veni ,haneked ugy jó akkor vegyél 50 méretet de ne sokat.
2014. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Találtam 1300 forintért 3 darabos 50-es rugit. Újak. Akik kapták, ott a babára eleve nem volt jó. Meg ugyancsak 1300 forintért 4 darab 50-es bodyt. Ennyiért nem hagyom ott és akkor meg is nyugszom, hogy szükség esetére lesz 50-es is :) Feleslegesen nem akarok bevásárolni, de azt se szeretném, ha nem készülnék fel legalább minimálisan mindenre.
2014. júl. 18. 13:43
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyel. En sem keszultem csak 56-osokkal, 175 centi vagyok, a ferjem 182, mindketten kozel 60 centivel szulettunk es nekznk is nagy babat mertek a dokik.

Aztan szultem egy 51 centis kisfiut (idore).

4 kilo volt de 3500-ra fogyott par nap alatt mert nem volt tejem. Na de ez lenyegtelen, a lenyeg hogy rovid baba volt es elveszett az 56-os meretben.e Vettunk rengeteg 50-eset, a legtobbje 2 honapos koraig jo volt ra!

2014. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!