Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 2 éves kisfiúra milyen méretet?

2 éves kisfiúra milyen méretet?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy 2 éves kistestvére, akit még nem látott (külföldön élünk)és szeretnénk venni neki ruhákat, de mivel meglepi lenne, így nem akarunk kérdezősködni az anyukájától. Milyen méret lenne jó egy 2 éves kisfiúnak?
2014. aug. 10. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam pont 2 éves. 86-92-es ruhákat hord, vékonyabb testalkatú. szerintem, ha biztosra akartok menni, inkább picit nagyobbat vegyetek és majd belenő, mint kicsit...azzal már nem tudnak mit kezdeni.
2014. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A kisfiam egy éves lett pár napja, 86-os ruhákat hordja, én is inkább azt mondom vegyetek nagyobbat, majd belenő, minthogy kicsit vigyetek én 98-ast, vinnék.
2014. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1 évesen 86-os ruha? hűha :) milyen méretekkel született, ha szabad kérdeznem?

az enyém koraszülött volt, és nagyon picike. 45 centi, 2,12 kg. de nem gondoltam, hogy ilyen eltérés lehet 2 gyerek között :) :)

2014. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam 48 cm-rel és 2700g-mal született, 14 hónaposan 80-86-os ruhákat hord...


Szóval lehet hogy jobban jártok, ha inkább megkérdezitek.

Vagy esetleg másban nem gondolkodtok? Játék, ilyesmi? Csak mert ruhát lehet, hogy kapott már sokat, és annyira nem is kell. Na meg az nem annyira a gyereknek ajándék szerintem.

2014. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én ksfiam szeptemberben lesz 2 éves, 92-98-as ruhákat hord. Ha mindenképpen ruhát szeretnétek, akkor legalább 98-as legyen, de lehet 104-es is. Olyat válassz, ami nem nagyon alkatfüggő, mert pl. nekünk is van olyan gatyó, ami nagyon bő, a másik hosszban jó, de már túl szűk, stb. Pl. kertészgatyó, aminek állítható a kantárrésze, póló, pulcsi, aminél nem gond, ha lezserebb. Illetve inkább őszi cuccok legyenek, hiszen lehet, hogy már elég ruhája van a szezonra. De az is igaz, hogy a gyerek nem nagyon értékeli a ruhát, egy 200,- Ft-os kisautónak talán jobban örül mint egy 5000,- Ft-os pulcsinak. :) Nem tudjátok mivel szeret játszani? Pl. gyurma, szines ceruza fogyó eazköz, de jó lehet egy szép képes könyv is.
2014. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Fiam 104eseket hordott 2 évesen.
2014. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86-92 méretett venék inkább és őszi ruhát mert abol még nincs neki,játéka viszont biztos van .
2014. aug. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyerekfüggő. Mint látod vannak kisebb 2 évesek, akik 86-os ruhát hordanak, és vannak nagyobbak. Az én fiam 92-es, de inkább már 98-as ruhákat hord. Valahogy finoman csak ki kellene deríteni, hogy mekkora a gyerek, mert nagyon mellé nyúlhattok. Ha nagyot vesztek az sem jó, mert lehet, hogy átnövi azt a méretet.
2014. aug. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyobbat vegyetek, és évszakfüggetlen dolgot. Pl. vékony kardigánt, farmert.
2014. aug. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én 92-98 as ruhákat vennék,amit biztosan fog tudni még hordani.az én fiam 21 hónapos és 86-92-eseket visel
2014. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!