Tenyleg kell a szandal az eppen jarni tanulo lanyom labara?

Figyelt kérdés
Vedonom, es mas anyukak szerint bentre szandalt erdemes adni a totyogo gyerek labara, aminek a hatso resze a kereg kemeny, tartja a labat. Ma elmentunk egy gyerekcipo boltba, es 7 ezertol kezdodnek ezen szandalok arai. Komolyan ennyibe kerul egy szandal, ti vettetek? Ferjemet elbocsajtottak, nem tudtuk megvenni. Nem ertem miert ilyen draga, vagy csak nekunk draga?
2014. dec. 6. 10:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat, mindenkiet. Nincs semmifele orvosi oka amiert vennenk neki a labbelit bentre, kiveve a Vedono es a kornyezetem javaslata. Tegnap este felhivott a lanyom keresztanyja, hogy mit szeretnenk Karacsonyra, igy a szandal "egy reszet kertuk". Azert dontottunk megis e meloett, mert sok a jarolap a hazban, es hideg. A zokni rendszeresen lecsuszik. A ferjemet elbocsajtottak es nem tudjuk mikor lesz ujra munkaja, sajnos megtakaritasunk nincs mert iden szeptemberre fejeztuk be teljesen a hazunkat, 8 evig epult, eppen ahogy osszegyult valamennyi penzunk, akkor folytattuk. Vegre teljesen kesz, de szerencsereeddig volt munkaja, nekem is, de aztan jott a kislanyunk :-) , igy most csak a gyeem es a csaladi potlekunk van. De optimistak vagyunk.

Egyebkent megdobbento milyen dragak a pici szandalok, cipok, l vagyok hulve, ahogy igy nezegettem a neten, ez a 7 ezer ahhoz kepest nem draga hogy milyen arak vannak. Koszonom az otleteket, jo tanacsokat!

2014. dec. 7. 10:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Én hirdetési oldalakat szoktam nézni, szoktak lenni új cipők, érdemes nézegetni, meg akciókor nézegetni.
2014. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
3 hete jár a fiam, hétfőn volt 10 hónapos. Bent zokniban van, illetve vannak ezek a bőrtalpú, csúszásmentes zoknik. Általában egy ilyet a lábára húzok, mert a járólap és parketta csúszik és hideg. Kintre van egy Falcon fűzős cipője, de kint még nem szoktam lerakni, csak pl. ha az oviba megyünk a nagytesóért ott míg várunk addig sétálgat.
2015. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!