Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most tényleg miért gáz a...

Most tényleg miért gáz a szandál zoknival?

Figyelt kérdés
4-5 éve még simán hordták az utcán meg bárhol anélkül, hogy le lettek érte szólva. Miért ne lehetne felvenni egy szandált hozzá illő színű bokazoknival?

2013. jún. 14. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
mer sz*rul néz ki
2013. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bővebben ha kérhetném.

(Az a "mer" inkább jobb lesz nagy M-mel és t-vel a végén)

2013. jún. 14. 14:15
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Mit kell azon bővebben magyarázni, hogy bénán és rosszul néz ki? Valamint számomra teljesen érthetetlen is, ha hideg van akkor vegyen zárt cipőt, ha meleg van akkor meg minek a zokni? :D
2013. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Most komolya! Szerinted ez jól néz ki? xD

[link]

[link]

[link]

Borzalmas! Bakker nyáron minek a zokni, meleg van! :D

2013. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

1. a melegben minek zokni? (kivéve ha sportcipőt húzol)

2. borzalmasan néz ki

3. legutoljára egy kisgyereken (5-6 éves lehetett) és a 67 éves nagypapámon láttam ilyet.

2013. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is csak az jut eszembe, hogy ha meleg van minek zokni? Ha meg hideg van miért vesz szandált az ember? Meg ha jól nézne ki együtt akkor nem lenne gond, de hát ez rémesen néz ki.
2013. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

most is lehet.

budapesten pl senkit nem érdekel meg se néznek, nem hogy bárki megjegyzést tenne


ne másoknak éld az életed, kit érdekel más mit gondol, aki szerint ronda az nem vesz fel hozzá zoknit


egyébként is csak divat, most éppen bénanak tartják holnap simán hordhatja igy is elő élettelen

2013. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én azért is utálom a szandált mert mezítláb egy idő múlva cuppog benne a lábam, tiszta mocsok lesz. ha veszek hozzá zoknit - bizony kiskorában mindenki zoknival hordja - akkor meg a zokni lesz mocskos. úgyhogy marad a zárt cipő vagy mezítláb tapicskálás
2013. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%

1. vagyok

nekem egy olyan ember ne magyarázza már meg hogy hogyan írjam a merT szót, aki a szandált zoknival hordja :) szerintem pont lényegtelen, mint ahogy az is, hogy nagy betűvel kezdem e a mondatot egy ilyen oldalon, főleg egy ilyen hülye kérdésnél :)

2013. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A városban szandál alatt koszos lesz vagy a láb, vagy a zokni.

Állítólag igénytelenség a Szent Zoknit piszkolódni hagyni, a rendes sznob inkább hagyja a lábát összedzsuvázódni.

2014. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!