Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A pepcoban miért olyan olcsók...

A pepcoban miért olyan olcsók a gyerek ruhák? Jó minőségűek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 25. 20:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
42%

Én még ott jót nem fogtam ki, 5-9 éves fiúkra.

C&A, Hervis, Zara, Playersroom ahol vásárolok a nagynak.

Kicsinek is ezektől vagy tesco, h&m .

2019. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nincs bajom vele. Vékonyabb kisgyerekre pont jók szoktak lenni, és nem hordja szét, hanem kinövi. Tetszenek neki az élénk színek és a minták is, szívesen hordja.

Nekem meg nem nagy érvágás, ha kiszakad vagy foltos lesz.

2019. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
Minőségben volt közte jobb és silány is, de a számozása is katasztrófa. Kislányom egyszerre hordta a 68-as nadrágot a 80-as bodyval.
2019. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%

Meg kell fogni és nézni, amit megveszel. Ha meg lukas, visszaviszed és minden szó nélkül cserélik. A pepconál jobban üzletpolitikát, ami a cserét illeti, még nem láttam.

Én rengeteget vásárolok ott. Igaz, minden darabot meg is nézek, de sose sikerült még hibásat megvenni (találni is 1x találtam csak).

2019. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%

A pepco pont arra jo hogy magyar penztarcabarat aron juss gyerekholmihoz. Minel kisebb annál gyorsabban kell nagyobbat venni, van amit csak par honapig tud hordani az ember. Ennyi idő alatt még egyetlen olyan darabot se vettem ami tönkrement volna vagy pl megrepedezett volna a minta. Utána meg már ugyse jók. Merettel még sosem volt gondom és egy hibásat se fogtam ki.

A legtobb mérethibas ruhat akdi/lidlben vettem, pl: 86-os inkább 104-es és 98-as 86-os inkább..a h& m es c&a cuccoknál pedig mindig egy merettel nagyobbat kell vennem hogy jó legyen a gyerekre. A Takkoval viszont meg vagyok elégedve.

2019. febr. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%

En sem vagyok elejulva a minosegtol, de nekem is tetszenek a szinei, es ruhak maguk (polo, felso, leggings). Mivel a lanykank eleg magas, 4,5 eves, es lassan felsoben kinovi a 128-ast, de nem szeretnem hasznaltban jaratni, igy pont jo, mire kikopik, mar kinotte. Es nem sajnalom, ha az oviban leeszi, kilyukad, vagy barmi eri.

Vannak h&m-es, tescos, illetve most mar reservedes ruhai is. A pepcos szaladgalos es ovis.

2019. febr. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
89%

Azért a hm is messze van a kiválótól. Vettem ott bodyt, ami az első használat után kilyukadt. A lidl pl: sokkal jobb anyagra, az ff is.

A pepco hát.. összevissza számoz, de igazából ennyi az össz bajom vele. Na meg hogy nem túl ízléses, túl sok a rikító neon, így ritkán kapok ott bármit is, de pl: az ottani leggingsek voltak a legjobbak egy időben a vékony derekú lányomra. Az ff, lidl, hm leesett róla, be kellett volna vennem őket.

2019. febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk pont a c&a és a h&m nem jött be. Pl. vettünk egy pulcsit a nagylányra: A dereka már kilóg, de az ujja még hosszú. A másiknak meg cipzárja adta fel pár hét után.
2019. febr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nincs vele gondom ,legingsei mėg mindig jók lányomra ki nem fakult ,nem lyukasak,
2019. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Coffelia ***** válasza:
100%
Változó a minőség, és sajnos sokkal kevesebb a fiú ruha, de már a többedik pamut nadrágot vettük ott, én 60 fokon mosok, és még csak ki se fakultak. A pólók már nem mind jók, de eddig én csak pozitívan csalódtam.
2019. febr. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!