Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A pepcoban miért olyan olcsók...

A pepcoban miért olyan olcsók a gyerek ruhák? Jó minőségűek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 25. 20:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ízléstelen a ruhák többsége. Minőségről meg nem is lehet beszélni, szerintem borzalom.
2019. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Van olyan bodynk ami mèg mindig tökéletes,nem nyulott és ment őssze és a színe sem fakult ki,viszont van olyan is ami az elö mosás után tiszta bolyhos lett,meg kell nézni h mi vesz az ember,F&F ár érték arányban is tökéletes és még sosem ért csalódás.
2019. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Nyücü ***** válasza:
100%

Nekünk még kicsi a baba, elég gyorsan nő, hamar ugorjuk a méreteket , de eddig csak jót vettünk ott.

Nem volt szakadt ,se méret hibás.Rá kell szanni az időt végig nézegetni a rucikat , látszodik azon melyik birja és melyik nem a mosást.

Pl.vettem ott 390 ft bodyt nem kopott ki a minta és nagyon jó az anyaga továbbra is , pedig éjjel nappal mosok :D

2019. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Nekem van több Pepco-s holmim (pl.: tollkabát, vászoncipő, zokni), teljesen jók a mai napig. Azonban tényleg látni egy-két ruhán, hogy nem a legjobb minőség, de összességében én megvagyok vele elégedve. Alaposan meg kell nézni, hogy mit veszel.

Óvónőként dolgozom, és a csoportomban szinte minden gyermek Pepco-s ruhában jár, kinti-bentiként egyaránt. Olcsó, úgyhogy nem is nagyon sajnálják a szülők, és hamar ki is növik a gyerkőcök. :)

2019. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Tollkabát a pepcoban?
2019. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!