Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kis segítség kellene. Kecskemé...

Kis segítség kellene. Kecskeméten hol lehet venni jó áron matracot és pelenkázó szivacsot?

Figyelt kérdés
Babaágyba matrac, merev pelenkázó lap, rácsvédő...stb, ilyeneket hol lehet venni Kecskeméten? Holnap mennénk arra vásárolni és ha nem muszáj nem fecsérelnénk az időnket keresgéléssel. köszi a segítséget.
2014. júl. 26. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Medidentben szerintem lehet kapni, én anno ott vettem. És egészségkártyával is tudsz fizetni. A rendőrségnél van, tudod melyik?
2014. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi első. nem nem tudom, nem vagyok kecskeméti, de rákeresek, már ezzel is sokat segítettél.
2014. júl. 26. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze vannak olcsóbb helyek is, biztos írnak ide neked egyet-kettőt, de én a Medidentbe jártam, mert bármit tudtam egészségkártyára venni. Van még egy üzlet, ha eszembe jut a neve, elküldöm.
2014. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) pelenkázó lapot néztem, az kb olyan árban van mint neten láttam. tehát azt nem drágállom :)
2014. júl. 26. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem a neten azt a boltot, amelyik viszonylag elfogadható áron árulta ezeket a dolgokat, de elköltözött Kadafalvára. Amikor én tőlük vásároltam, még volt egy kecskeméti üzletük.
2014. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :) auchanba tudtunk venni többnyire mindent, volt matrac, meg pelenkázó feltét...de nagyon köszönöm.
2014. júl. 27. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!