Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Torokfájás 7 hónaposan ez?

Torokfájás 7 hónaposan ez?

Figyelt kérdés
2 napja belázasodik. Este 39.0 . Nurofen szirupot adok. Nem akar enni, inni, fájdalomcsillapító sem hat? Nem értem. Doki szerint csak kicsit piros neki. A cici menne csak de annyi tejem már nincs, pedig szinte ki se veszem a szájából, mert félek kiszárad. Tudtok valami jó megoldást? Annyira sír álmában is :(
2021. jún. 5. 06:56
 1/1 anonim ***** válasza:
A lányom is kb 7 hónapos volt mikor először megfázott. Neki nem volt a torka piros, vagy a doki nem mondta, viszont középfülgyulladása volt. Én kúpot adtam lázra. Germicid c. Ő sem evett 2 napig szinte semmit, aztán fokozatosan egyre többet. Illetve este mikor nagyon álmos volt félálomban szinte bevágott 250ml tápszert. Próbáld meg, hátha akkor elfogadja.
2021. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!