Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyire beteges a család...

Mennyire beteges a család nálatok?

Figyelt kérdés
Most várjuk az első babánkat, és már mindenki azzal riogat, hogy mennyit leszünk mi is miatta betegek, mert elkapjuk tőle. Ez nálatok mennyire igaz?

2021. nov. 5. 12:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Mi sem betegeskedünk sokat. Lányom 3 éves, bölcsis, eddig 3x volt beteg, férjem tanár, ő évi 1x betegszik meg ( mindig szeptember végén), én évente 2x (ősszel meg tavasszal, amikor nagyon változákényon az időjárás), de ezek mind amolyan 2-3 napos megfázások, semmi extra.
2021. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 15 éves, a fiam 10. Nem voltak betegesek bölcsiben, oviban sem már, suliban volt olyan év, hogy 1 napot sem hiányoztak. Ha ők betegek lettek nagyritkán én akkor sem szoktam elkapni, szerintem kB 5 éve voltam utoljára náthás, lázas beteg pedig 10 éve, mikor a fiammal terhes voltam. Valószínűleg szerencse kérdése is, erős az immunrendszerünk. Én voltam covidos is, de ez csak ellenanyag szűrésen derült ki, mert semmi tünetem nem volt, nagy eséllyel a gyerekek is átestek már rajta. Szóval nem törvényszerű, hogy betegesek lesztek.
2021. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amíg nem járt közösségbe a fiam, összesen talán 2x volt kicsit náthás 3 éves koráig. Ahogy tavaly ovis lett, 1 hét ovi, 2-3 hét itthon. 1x-2x elkaptuk mi is valóban. Idén eddig 9 napot járt oviba, 1-1 hónapokig elhúzódott a takonykór, majd 2 nap után most megint már 1 hete orrfolyás, köhögés. Amikor szeptemberben jobban benne volt az első takonykórban, azt mi is benyaltuk apával és kb 1 hónapig mi is köhécseltünk, de annyira nem ütött ki minket.

Szedünk C (1000mg), D3 (4000mg), K2 vitaminokat és Magnéziumot.

A gyerkőcnek is folyamatosan adok vitamint, Normaflore-t illetve most találtam rá a szuperlekvárra, ebben van épp bizodalmam hogy lerövidíti a gyógyulási időt.

2021. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!