Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit adjak az inhalátorhoz,...

Mit adjak az inhalátorhoz, hogy tudja használni a náthás 3 évesem?

Figyelt kérdés

Kaptunk ismerőstől egy sosem használt Babyhaler készüléket. El is küldöm a linket. Az a probléma, hogy használati útmutató nincs hozzá. Amit találtam videót ott asztmásoknak való fújókat raktak a végéhez, de gondolom nem az kell. A másik, hogy mennyire kell belélegeznie, egyáltalán hogyan kell használni?


Itt a link:


[link]


2022. jan. 12. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Semmit. Megfazasra nem kell inhalalo
2022. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az orvos azt ajánlotta. Nagyon sűrú az orrváladéka is. Még sóoldatos fújás után is alig tudja kiszedni az orrszívó olyan sűrű és le van tapadva. Plusz sokat köhög is este mikor vízszintesbe kerül. Ezek alapján javasolta az orvos az orrszívózás mellett.
2022. jan. 12. 17:00
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Salvus vizet kell bele tenni. Legalábbis a miénkbe. Van egy maszk az elején, azt teszi a szájára és az orrára a gyerek.


Nekünk minden komolyabb megfázásra ajánlja a doki.

2022. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem amit te kapták, az nem inhalátor. Nálunk akkor kellet ilyen, mikor pipával fújtunk neki. Az inhalátort (legalább is ami nekünk van) áramba kell dugni.
2022. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

Salvus vizet használunk bele mi is!

Minden náthánál, megfázásnál használjuk. Tényleg nagyon jó! Már a férjem is és én is rászoktunk, hogy ha betegek leszünk, azonnal használjuk.

Fellazítja amit fel kell.

Nem tudom amit kaptatok ez milyen készülék, alkalmas e erre a célra.

2022. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Salvus vizet nem úgy tűnik, hogy lehetne hozzátenni, egyáltalán nem tudom mit kell hozzácsatlakoztatni. Akitől kaptuk azt mondta, hogy inhalátor, de aztán jobban megnéztem és az van ráírva, hogy gyógyszerbelégző készülék. Milyen gyógyszert szoktak adni hozzá?


Annyira nem értek ezekhez. Akkor ezek szerint szükségem lesz egy inhalátorra. Milyet javasolnátok nem csillagászati áron?

2022. jan. 12. 17:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk omron inhalátorunk van. 2 különbözô méretû maszk van hozzá (gyerek és felnôtt), plusz egy gumipánt, ha hagyja a gyerek, azt is rá lehet rakni és fogni sem kell, mert ott tartja a fején.


Salvus vízzel szoktuk használni mi is.

2022. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk emed márkájú van. Szintén kétféle méretű maszk van hozzá és gumipánt.
2022. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha az orvos qjanlotta, akkor nyilván azt is elmondta, mivel hasznald
2022. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az inhalátor, az egy hideg párásító készülék ami egy maszkba vezeti a párát, ami pl salvus vízből van. A fiam Kruppos, mi is sűrűn használjuk ősszel-télen. De a ti készüléketek nem ilyen. A tietek gyógyszerészeti, asztmás betegeknek való. Arra ilyen gyógyszeres flakonokat/tartályt lehet hozzápattintani.
2022. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!