Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Máshol is egy vagyon néha a...

Máshol is egy vagyon néha a gyógyszerkiadás?

Figyelt kérdés
Pl ahol még be tudsz menni vele dolgozni, de kell ez az tünetenyhítő szer a családnak akkor néha az az érzésed, hogy elég sok pénzt hagysz a gyógyszertárba.

2022. márc. 24. 08:53
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Persze, hogy abban vagyok
2022. márc. 24. 09:51
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem durván 10 e ft a havi gyógyszerem, ez csak az én gyógyszerem.

Ehhez jön még pluszba az állandó fájdalomcsillapító nekünk felnőtteknek, külön a gyerekeknek, savlekötő férjemnek, a legkisebbnek tápszer. Vitaminok.

Nekem egy fél patika szokott itthon lenni, mivel 3 gyermekünk van, a legnagyobb a legbetegesebb, ő hord haza mindent, amit utána mi is benyalunk.. Így a szteroidos orrspray a nagynak meg az allergia gyógyszere még ami alap, mellé a köhögés csillapítók, vagy épp a köptetők stb stb.


Sokat szoktunk a patikában hagyni.

2022. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
91%

Én írtam az első választ.

Aki lepontozta, azt tisztelettel megkérném, hogy szíveskedjen leírni, hogy miért?

Melyik részében nem volt hasznos számára? Mi nem tetszett?

A tapszer?

Az ajánlott oltás?

Vagy a herpesz kenőcs?

2022. márc. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
83%

Mi 4en vagyunk a csaladban.

2 gyerek (2 éves bölcsis 4 éves ovis).


Nálunk ferjemnek van élete végeig a gyogyszere, vérhigító (28evesen volt egy embóliája, amiatt kell) ez havi 20ezer.

Nekem a fogamzasgátlóm 3500.


A gyerekek nem szednek semmit, csak ha az orvos írja a betegsegre, ami hál isten nagyon ritka nálunk.


Igy itthon igazából van mindenre gyogyszer tartalékba, de nem szedjük őket.

Így a havi gyógyszertár megáll 23500ftban, +ha fájdalomcsillapító elfogy akkor az jön plusszba.

2022. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Én nem, mentek a zöldek, még a maszkosra is :)
2022. márc. 24. 09:54
 16/32 anonim ***** válasza:
0%

13!


Nos, a tapszer arra utal, csecsemőd van, ergo nehezen tudom elkepzelni, hogy dolgozni jársz mellőle. Márpedig a kérdés arra vonatkozik, hogy a kérdező beszéd valamit, hogy menni tudjon.

2022. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező legalább ne hazudj, a maszkosra vagy nem nyomtál semmit, vagy pirosat, két piros van rajta jelenleg. Nem tudom, miért nem mered vállalni a véleményedet még egy anoním fórumon sem. Vagy esetleg tényleg maszk nélkül jársz be betegen dolgozni és fertőzöd az összes kollégát? Igazi kincs lehetsz a munkaadónak...
2022. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
17 igen, mert azt mondták, hogyha nehezen kapok levegőt náthásan akkor ne hordjam
2022. márc. 24. 10:14
 19/32 anonim ***** válasza:
77%

"2


11/18 A kérdező kommentje:


Persze, hogy abban vagyok"



"18/18 A kérdező kommentje:


17 igen, mert azt mondták, hogyha nehezen kapok levegőt náthásan akkor ne hordjam"



.....

2022. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
38%
És bejársz így...
2022. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!