Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Máshol is egy vagyon néha a...

Máshol is egy vagyon néha a gyógyszerkiadás?

Figyelt kérdés
Pl ahol még be tudsz menni vele dolgozni, de kell ez az tünetenyhítő szer a családnak akkor néha az az érzésed, hogy elég sok pénzt hagysz a gyógyszertárba.

2022. márc. 24. 08:53
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Alig veszünk gyógyszert, évente maximum kétszer jártam gyógyszertárban. A gyerek megszületése után szaporodtak meg gyógyszertári látogatások, a sok felírt kencefice, oltás, ilyen olyan fertőtlenítő, vitamin, gyógyszerek. Hirtelen ekcémám lett, akkor hónapokig 2hetente másik krémért, gyógyszerért rohangáltam mire elmúlt. Azóta már 2,5 éves a gyerek, szerencsére idén még nem voltam gyógyszertárban, nem is tervezek nagyon menni, a gyereknek van itthon minden, az elég, mi még nem nagyon szedünk semmit.
2022. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges tünetenyhítőt meg ilyen szarokat venni. Igen, itt tartunk 2022-ben, hogy szívet ültetnek át, meg méhet, amiben utána gyereket is ki lehet hordani, de egy egyszerű megfázással nem tud az orvostudomány mit kezdeni. Majd elmúlik. Sok folyadékot kell inni, köhögésre, torokfájásra a méz tényleg hat valamelyest, de ennyi. Más nem segít, nem gyorsít rajta, csak pénzkidobás. A mindenféle csodaszerek, amiket beszed az ember, azok is feleslegesek. Az immunrendszer attól erős, hogy elkapja a betegséget és legyőzi, nem attól, hogy csingcsang kapszulát szedsz. Sok tucat vírus van, ami a közönséges megfázást okozza, és egyikre sincs célzott kezelés. Ezek amúgy is csak kellemetlenek, de nem vezetnek súlyos gondhoz. Ha minden szart összevásárolsz és beszeded, akkor vagy 7 nap alatt gyógyulsz meg, ha meg nem veszel semmit, akkor egy hét. Ennyi.
2022. márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!