Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 hónapos babámnak szajpenesze...

2 hónapos babámnak szajpenesze van,az orvos írt neki fel ecsetelőt, de nem igazán tudok belenyulni a szajaba és attorolni a nyelvet?Hogy kell ezt csinalni?

Figyelt kérdés
2022. dec. 22. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis darab gézt tekerj az ujjadra, arra tedd a szert, utána nyúlj a szájába, és töröld körbe az ujjaddal
2022. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Én ecsetelőt vettem a patikában (az a nagyméretű fülpiszkáló-szerű )hozzá, a patikus és az orvos is ezt ajánlotta, én sem tudtam ezzel az ujjra tekert gézzel benyúlni.

Ezt meg csak belemártottam a folyadékba, és könnyen be tudtam vele nyúlni. Az orvos és a patikus is mondta, hogy nem kell hátra benyúlkálni. Pár nap alatt el is múlt neki.

2022. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam rakeresni erre az ecsetelő eszközre,de nem találtam. Mi lehet a neve annak?
2022. dec. 22. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vattapálca a hivatalos neve.

Patikában tudni fogják.

2022. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. dec. 22. 23:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy tényleg beletelik pár napba (vagy többe, minden gyerek más), míg elmúlik, de el fog. Az elején nem lesz változás, de rendszeres kenés mellett el fog.

Nem kell nagyon benyúlni, hogy öklendezzen, csak ameddig kényelmes, a nyelvét meg oldalt is, az ínyét is, úgyis jut mindenfelé.

2022. dec. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!