Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez már nehézlégzés volt?

Ez már nehézlégzés volt?

Figyelt kérdés
Estére belázasodott a gyermekem, most 38,8 a láza. Miközben cicizett felfigyeltem arra, hogy nehezen fújja ki a levegőt. Azóta ez abbamaradt, de elég szapora a légzése, és meg néha van ez a nehéz kifújás. Még nem adtam neki làzcsillapítót. Ügyeletre kéne mennem a légzése miatt?
2023. febr. 10. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mekkora gyerekről van szó? Lázas ember (felnőtt, gyerek tök mindegy szaporabban veszi a levegőt). Amúgy ha valóban gond volna a gyerekeddel nem itt írnál ki kérdést,mert PONT LÁTNÀD, hogy gond van.Én nem ősanyaként(sőt 0 tapasztalattal is) simán láttam..és hidd el hogy kevés nálam szarabb anya van a világon
2023. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16 honapos.
2023. febr. 10. 21:02
 3/8 A kérdező kommentje:
Én az az anyuka vagyok aki minden apró betegségéből gondot csinál. Szörnyű vagyok.
2023. febr. 10. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Rsv okozhat ilyen tünetet. Nálunk igy kezdődött

Ha holnap is ezt tapasztalod vidd el az ügyeletre

2023. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz légzésnél, emeli a válat, és horpad a nyáka és a felső test között lévő lyuk (nem tudom hogy nevezik)


[link]

2023. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Most adtam neki lazcsillapitot, hangosabban lélegzik, nem sipol a tudeje meg ilyenek. Remelem nem is fog :( most alszik.



1- és Miert érzed magad szar anyanak ? Általában akik így érzik a legjobb anyák :)

2023. febr. 10. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha nem sìpol, hörzsög, nem erőlködve prèseli ki a levegőt, az nem nehèzlègzès. Vetkőztesd le, figyeld ahogy lèlegzik. Ha csak szaporábban veszi, az nem gond, a magas pulzusszámot a láz okozza, a test pròbálja leadni a hőt, korrigálni, ilyenkor a szervezet rákapcsol. Elsőre nekem is ijesztő volt, de normális. Amikor nehèzlègzett a fiam, hörzsögött, már egy mèterről hallotta az ügyeletes orvos mi a gond, sìpolt is, be voltak szűkülve a hörgők- allergiás asztmás rohama volt. Ilyenkor "lengenek" a bordák is, prèselnek, behorpad a szegycsont alatti rèsz, hasba lègzik, a lègzès elnyújtott, rövid, hangos. Mindegy hogy a be vagy a kilègzèsnèl van a gond, biztos èszrevennèd. Krupp esetèn ugatòs köhögès is jelentkezik, legfőkèppen èjszaka, a semmiből is akár. Remèlem tudtam segìteni!
2023. febr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen!
2023. febr. 10. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!