Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Az antibiotikumot nem hosszabb...

Az antibiotikumot nem hosszabb ideig kellene szedni? Igy kell adjam a SUMMETROLINT hogy: 1 nap 6ml 2x , és 2 nap 3ml 2x ? Összes 3 nap! 10kg-os a kicsi.

Figyelt kérdés
Nektek milyen adagolásban szokta felirni a doki a Summetrolint a gyereketeknek ?es kb. hany kilós?
2023. febr. 23. 08:19
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Okés:

Egyszer felirta a doki 3 napra az adagot, de akkor kissebb volt a kicsi.

Meg 1x azota felirta az atb-ot, nem emlékszem hany napra , de maradt még belőle.


Amikor a kerdest feltettem ugyanazokat a tuneteket lattam rajat csak:

Utalok menni dokihoz!!!

Tehat gondoltam magamtol beadom ami maradt.

Bőven elég volt 3 napra.

Nyilvan ugy hogy az első nap nagyobb adag


Muszalj volt hogy rendbe jöjjön, nem maradhatott ki a bolcsiből megint.

Sajnos ez van, szeretem a dokinkat , de már szó szerint

Szegyelltem!!!

Olyan sokszor voltunk.


Mit csináljak, szegyelltem hogy ujra beteg, es biztos azt gondola már hogy nem tudok vigyazni rá .


A lényeg:

Hamar helyrejott :)

2023. márc. 14. 09:43
 22/28 anonim ***** válasza:
80%
Ú,kérdező ne haragudj de ez még így rosszabb is,mintha nem bíznál benne.:\ Nem akarlak megbántani,de te nem vagy orvos. Nem véletlen tanulnak éveket. Semmit se jelent,hogy ugyanzok a tünetek. Értem,hogy utálsz orvoshoz menni és szerintem ezzel sokan vagyunk így(én főleg),de itt nem rólad van szó,hanem a gyerekedről. Mit csináltál volna,ha nem javul ettől sem egyáltalán,majd az orvos felírja ugyanezt? Elmondod neki,hogy hááát te már kipróbáltad ezt,csak nem hatott?Évek óta dolgozom gyerekápolóként,látok ezt azt,de akkor se mernék magamtól gyógyszerelni a saját gyerekemnek még ha tudom is,hogy valószínű mit adnának.
2023. márc. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Kedves 22

Ott van a recept.

Azon le van irva mit mikor szabad es mit nem.

Hogy mire jó stb.

Ha nincs különösebb betegsége akkor alkalmazható

2023. márc. 14. 21:54
 24/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell bemutatnod a recepteket,mivel évek óta gyerekosztályon dolgozom,láttam egy párat és Sumetrolim szirupot is adunk bent. Az hogy mire jó pont nincs feltüntetve pl.,mivel nem egy féle betegség típusra adják. Nem bántásból írtam,te döntésed,minden szülőnek a saját döntése mit ad,mit nem ad a gyerekének. Beleszólni sem szólok ebbe,csak véleményt írtam,ennyi. De ha nem hatott volna és még is orvoshoz kellett volna menni, első körben ezt írták volna fel lehet,gondolom bevallottad volna,hogy ezt már magadtól adagoltad otthon és nem hatott.
2023. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg nem rosszból,ez a te döntésed.
2023. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
85%

"Tehat gondoltam magamtol beadom ami maradt."


Aha. Mert az antibiotikum az ugye sima C vitamin, bármikor adhatja dr. Prof. Mindenttudó Anyuci. Ügyes vagy.

2023. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Igen , tudom hisz rendbe jött a pici :) koszi az elismerést!
2023. márc. 16. 10:12
 28/28 anonim ***** válasza:
Ja. Most. Legközelebb meg majd erősebb antibiotikumra lesz szükséges, hosszabb ideig, mert elbaxtad és rezisztenssé tetted. Akkor már egy kitüntetést is kitehetsz magadra, mint ez év anyja.
2023. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!