Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 11 hónapos beteg gyerkőcnek...

11 hónapos beteg gyerkőcnek milyen köhögés csillapítót adnátok?

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltunk orvosnál korabbi láz miatt de akkor még nem köhögött egyáltalán viszont szombat óta nagyon csúnyán köhög főleg ha vizszintbe van. Anyósom ajánlotta a landzsas útifű szirupot hogy szakadjon fel, viszont amit nála találtunk arra az volt irva hogy fél éves kortól adható, de sajnos le volt jarva ezert elszaladtunk a gyogyszertarba viszont otthon neztem hogy erre viszont az van irva hogy 3eves kortól adható 🤷🏼‍♀️ A gyogyszertaros ajanlotta hogy van jó éjszakát szirup is ebből ami éjszaka nem kohogtet ezert vettem egyet abbol is. Most viszont tanácstalan vagyok hogy hogy legyen. Természetesen holnap délután viszem orvoshoz amikor rendel.

2023. márc. 5. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a gyerekorvos mondta, hogy minden köptetőnél és gyógyszernél többet ér a salvus vizes inhalálás, és tényleg így van. Éjjel szárazon köhögött a lányom nagyon csúnyán, akkor hajnalban inhalált, meg ma is már kétszer, és már rengeteg felszakadt neki. Tudom, hogy csillapítani akarod, de inkább segíteni kellene neki a felszakadozást, így hamarabb túlestek rajta.
2023. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szakadozik fel neki szépen halistennek. Ezért is javasolták a landzsas útifű szirupot. A neten is azt irja az egyik oldal hogy 6 honapos kortol adhato a masik azt hogy 3eves kor felett.
2023. márc. 5. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Szart se ér a lándzsás útifű, se a Sinupret és társaik. A Salvus vizes inhalálásnál tényleg semmi nem hatékonyabb a köhögés lefolyásának gyorsításánál. A Baby Luuf/Kinder Luuf balzsam is sokat segít. Meg a mézes hársfatea.


Ezt három gyerekkel, sok-sok tucat légúti betegségen túl mondom. Jobbulást!

2023. márc. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondták mézet meg hársfa teát se adhatok még neki🤷🏼‍♀️ az inhalalasra holnap rakerdezek a haziorvostol.
2023. márc. 5. 16:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Baby luuf balzsammal kenem neki :)
2023. márc. 5. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!