Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Csecsemőknél meddig tart egy...

Csecsemőknél meddig tart egy nátha jellegű megbetegedés?4 hónapos babámnal már kb 5 napja(doki látta)kicsit javult már, de még mindig el van dugulva az orra,fujom a Sterimart,inhalatort,szívom az orrát is,de szinte semmi nem jön belőle, de hörög.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 06:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekünk olyan 2 hétig tartott ha esetleg rsv vírus nektek is, mint nekünk
2023. ápr. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azt honnan lehet tudni,hogy RSV?
2023. ápr. 3. 06:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ovissal 1 hét itthon, aztán még az oviban kell fújni kicsit. Nekem is legalább másfél hét, sőt, rendszeresen rámegy az arcüregeimre...
2023. ápr. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából így nem tudni, nekünk egy vérvétel igazolta hogy vírus, a doktor meg tippelte hogy rsv.


Orrszivas, orrspray, inhalálás, arra is ugyanez a recept, csak kicsit tovább tart a betegség.


Ha esetleg zöld a váladék akkor majd vidd vissza, esetleg húsvét után, ha még tart a betegség, kérdezz rá hogy normális e.

Mást ilyen pici babánál nem lehet nagyon sajnos..

Jobbulast!

2023. ápr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha vigasztal, az én 4 hónaposomnál kb 4 hónapja tart hosszabb-rövidebb szünetekkel ez a fránya nátha, mert a nagytesó folyton hazahoz valamit az oviból (mondjuk most márciusban már elfüstölt az agyam, és ~1 hét kivételével végig itthon volt az egész hónapban, ma ment két hét után először megint, remélem most már jobb lesz így tavasszal). Nem igazán tud a gyerekorvos sem mit mondani erre, nálunk jó fej, ő kitartást kívánt nekem. Hát köszi, ezzel ki vagyok segítve. Ja, nem. Szóval nagyon sokat nem lehet ezzel tenni, és közben meg megszakad a szívem, hogy az amúgy iszonyú cuki kicsi baba olyan hangon lélegzik meg gügyörészik, mint Darth Vader aztán párszor beköhög egy olyat, hogy a szívem is kihagy egy ütemet. És ez tényleg nagyjából születése óta, borzasztó. Most 1,5 hét után tűnik úgy, hogy most megint egy jobb állapotba kerültünk, már pár napja nem kellett szívni egyikük orrát sem.
2023. ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!