Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hol halványabb, hol erősebb 2...

Hol halványabb, hol erősebb 2 db folt az arcon, láz, nátha. Nálatok is volt már hasonló?

Figyelt kérdés

Az arca egyik oldalán 5 FT-os nagyságú, nem száraz pont van 1,5 napja, másikon nagyobb. Hol alig látszanak, hol jobban pirosabbak (nem élénkpirosak), nem viszketnek neki, egyik elmúlt, utána mellé pár centivel jött egy másik.


A végtagjain is vannak kiütések vagy valamik, amik egyébként gyulladt pattanásnak vagy szúnyogcsípésnek néznek ki, van belőle jó pár.


Láza volt, orra kicsit folyik.


Valaki gyerekének volt már ilyen?


(Orvossal ma beszélek.)



2023. szept. 8. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Virusfertőzés után gyakran vannak rajtuk kiütések, valószínű, hogy néhány napon belül elmúlik. De az orvos a biztos
2023. szept. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lázas, taknyos vírushoz járhat csalánkiütés. Mi is épp ebben vagyunk.
2023. szept. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem egyből a lepkehimlő jutott eszembe.


[link]


Orvos is nehezen diagnosztizalja, az lesz gyanús, hogy többen mennek ugyanazokkal a tünetekkel. Érdemes lenne rákérdezni.

2023. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Én is sajnos a lepkehimlőre gondoltam, az orvosunk lepattintott azzal, hogy ez nem az, mert az másképpen néz ki. (A Google alapján az arca elég hasonló, csak nem olyan piros és nem 2 oldalon van.)

Remélem a gyerekorvosunknak lesz igaza. Csak ugye olvastam, hogy sokszor tünetmentes, szóval akkor miért ne lehetne enyhe tünetes verziója?🙄

2023. szept. 8. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan... mindenesetre jobbulást!
2023. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!