Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen fajta kiütés lehet ez...

Milyen fajta kiütés lehet ez a popsin?

Figyelt kérdés
5 hetes kislányomnak ha széthúzom a popsiját pelenkázás közben picit piros pöttyös, elég ha sima popsikrémmel kezelem vagy ez már kezdődő gombás fertőzés?
2023. szept. 22. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gomba. Lehet kicsípte a kaki vagy meleg kiütés. Használj rá sudocremet, ha pedig pár napon belül nem javul, akkor mutasd meg orvosnak.
2023. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudjuk? Próbáld meg sima popsikrémmel és meglátod. Alapból nem kell krémet használni, csak ha piros. Kisfiam 2 hónapos még, egyszer sem használtam neki. Sőt az első kettőnél is csak akkor ha ritkán piros lett.
2023. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha nem kenem semmivel 1-2 napon belül kipirosodik a popsija, érzékenyebb a bőre az átlagnál. 2 napja látom ezt neki, kenegetem de egyelőre változás nincsen viszont gomba elleni krémmel nem szívesen kezelem, ha nincs rá szükség. Ezért kértem a tanácsot..
2023. szept. 22. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!