Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ná.latok is ilyen erőtlenek...

Ná.latok is ilyen erőtlenek most ezek az ovis betegségek, vagy csak végre megerősödött a lányom immunrendszere?

Figyelt kérdés

Persze amióta elkezdődött az ovi, már kétszer lett náthás, de ezek közel sem olyanok, mint múlt évben. Akkor minimum egy hétig az ágyat nyomta, ömlött az orra, köhögött napokig, hőemelkedése is volt.


Most meg, mindkét alkalommal úgy látom hogy két nap alatt túl volt a nehezén. Szerdán hajnalban lett taknyos, csütörtök éjjel hurutosan köhögött, tegnap már egész délelőtt az udvaron kellett vele futóversenyezni, estére szinte teljesen eltűnt minden betegsége, így hétfőn már mehet is oviba. Ezek ilyen gyenge betegségek, vagy nálatok is így jött ki, hogy erősebb lett a gyerek?

(Múlt évben 3 napot ment, másfelet itthon volt folyamatosan... most remélem, hogy fordítva lesznek az arányok)


2023. szept. 23. 06:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mihez képest? Tavaly kezdett kiscsoportot a kisebb gyerekem, decemberig beteg se volt.
2023. szept. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy mihez képest. Hogy múlt évben mi volt.
2023. szept. 23. 07:31
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Én is ezt vettem észre. A kisfiam most kezdte a harmadik évet az oviban. A tavalyi sem volt sokkal jobb, mint az első. Pár nap után 2-3 hét legalább itthon, mire teljesen meggyógyult. Ovi első hetében neki is elkezdett folyni az orra, itthon is fogtam, mert tudom, hogy ezután jön a köhögés, meg az 5 percenként orrfújás. Aztán 3 nap múlva nyoma sem volt az egésznek, pár köhögés, néhány zsepi, és abba is maradt. Azóta sincsen semmi baja. Én is nagyon remélem, hogy talán ez már azt jelenti, hogy ellenállóbb lett.☺️
2023. szept. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk pont az ellenkezője.

Mi tavaly kezdtük az ovit. Kb 3x volt beteg összesen, az is 2-3 nap volt. Én pl el sem kaptam.

Most idén eddig 2 napot volt. Olyan szinten lázas volt 3 napig, 2 féle gyógyszer sem vitte le neki. Életében nem feküdt betegség miatt, most 3 napig nyomta az ágyat.

Mára én is a halálomom vagyok.


Akivel beszéltem eddig, mindenki ezt mondja, hogy most sokkal durvábban betegek, mint eddig.

2023. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, 4-es :( jobbulást nektek!
2023. szept. 23. 11:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Tavaly kezdte a kisfiam az ovit, kb nem is járt, annyit volt beteg. Idén 2 hét után lett először beteg, de eléggé, 1 hét alatt nem is gyógyult meg. Ráadásul már van kistesò is, persze ő is beteg lett, félek is, hogy akkor most mindent el fog kapni a nagytól
2023. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!