Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiam délelőtt hőemelkedéses...

Kisfiam délelőtt hőemelkedéses lett. Semmi egyéb tünet. Estére szintén. Találkoztatok ilyennel? 2 éves

Figyelt kérdés
2023. szept. 24. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rágófogak kinnt vannak már?attól lehet sztem
2023. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
A fülével nincs baja? Az is eléggé alattomos, amikor a nátha ráhúzódik.
2023. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A hátsó rágofogok hiányoznak már csak. Múlt hét előtt náthás volt, de azért nem gondolnék a fülére mert állítólag az annyira fáj, hogy nagyon sírnak ilyesmi. Tegnap éjjel többször fent volt, ennyit vettem észre. És délelőtt a hoemelkedes. És ma koraesre
2023. szept. 24. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt sírás. Csak hőemelkedése volt más tünetek nélkül, meg mondta, hogy van valami a fülében, és az orvos tudta csak megerősíteni.
2023. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedden amúgy is kellene mennünk 2 éves státuszra. Addig meglátjuk mi lesz. Köszi.
2023. szept. 24. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást.
2023. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 az agy ***** válasza:
0%
Mi lenne, ha megkérdeznéd a gyermekorvost?
2023. szept. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 3 éves lányomnak minden megfázás ráhúzódik a fülére.

Múlt héten beteg volt, de nem kapott antibiotikumot. Pénteken visszavittem, mert több jel utalt gyulladásra, a gyerekorvos akkor sem írt. Szombaton visszalázasodott, ma kaptunk antibiotikumot, mert tényleg be van gyulladva.

Azon kívül, hogy bágyadt kicsit nem mondja, hogy fáj és nem is sír.

2023. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!