Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van nagyjából megbízható...

Van nagyjából megbízható fülhőmérőt?

Figyelt kérdés

Fülben használható lázmérőt keresek. 1 éves kislányommal már szinte közelharc a lázmérés. Már pedig most sok oltás vár rá és nagyon lázasodós típus.


Vab olyan, ami közel jól mér? Nem baj ha nem tökéletesen pontos, mert van hagyományosunk is,de jó lenne ha legalább este ezzel rá tudnék nézni, hogy kb hány fokos.



2023. szept. 29. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy fülhőmérőnk, a lányomnál sokat használtuk. Elég megbízható volt, volt, hogy kontroll mérést csináltam másik lázmérővel máshol, és ugyanaz az eredmény volt.

A fiamnál viszont egyáltalán nem működik. Nála soha nem mutat semmit. Szóval nem tudom.

2023. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arra kell vigyázni fülhőmerőnél, hogy ha fülgyulladása van, akkor sokkal többet mutat. Vannak ezek az érintésmentesek is, amit homlokon vagy halantékon kell használni. Nem túl pontos, mert még 2szer nem mértem egyformát egymás után, de sacc per kábé. Bár a legmegbízhatóbb láz mérő én magam vagyok.
2023. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Milyen fajtát használtok?

Homlokosunk volt, az teljesen megbízhatatlan volt :/ ezért szeretnék fülben mérőset

2023. szept. 30. 01:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekünk olyan van, ami homlok és fül. Anno azt mondta a gyerekorvos, hogy a homlok részt eleve felejtsem el.

Megkeresem nemsokára, hogy nekünk milyen van. Most az jutott eszembe, hogy a fiamnál azért nem jó, mert lehet, hogy már régi benne az elem. 🤔

2023. szept. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek sajnos csak arra jók,hogy azt megállapítsuk,hogy lázas-e a gyerek Azt hogy pontosan milyen a hőmérséklete,azt nem tudják.Magas láznál sem mindegy ugye az a pár tized sem,meg az se mindegy,hogy hőemelkedés,vagy már láz.5 gyerekkel millió fajtát próbáltunk,csak a hagyományos az ami megbízható.Arra mondjuk jó,hogy rámérsz,és tudod,hogy valami nincs rendben,de ezt meg tudja a tenyered is.Nekem ez a véleményem.
2023. szept. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek is teljesen megbízhatatlanok, ahányszor mersz vele, annyiszor mér mást attól függően mennyire melyre teszed a fülbe. Szóval erre a nagyjabóli mérésre valóban te is alkalmas vagy.
2023. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!