Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Máshol, iskolában oviban,...

Máshol, iskolában oviban, szülőknél sokan betegek?

Figyelt kérdés
Mi a bajotok, tüneteitek?

nov. 16. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Fosós-hányós, kötőhártya gyulladás és taknyolós torokfájós a menő most nálunk.
nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ti betegek vagytok?
nov. 16. 14:37
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Most eddig valami rejtélyes módon négy hete húzzuk, kis orrfolyás van, napi ket orrszívással le is van tudva. Az oviban a felsőlégúti betegségek tarolnak. Fosás hányás múlt hónap elején volt, más eddig még nem volt tudtommal. De azt hiszem most jön a szezon.
nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1 vagyok, nem mi most éppen nem :)
nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3 amikor a gyerek beteg, mondjuk náthás, külditek oviba? Ti elkapjátok tőle a betegségeket?
nov. 16. 14:56
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Hármas vagyok, nem igazán. A fosost elkaptuk, de a náthát nem. Bár férjem szeptembertől kezdve minden évben folyamatosan beteg, úgyhogy nem lehet megmondani hogy ő honnan hozza.


Nem, én megvárom a tünetmentességet. Most vittem ezzel az orrfolyással, de egy kis orrtörölgetést már nem látok tüntetnek, amikor a csoportban tüdőbeteg módon köhögő gyerekek vannak belökve. Komolyabb orrfolyással, köhögéssel nen viszem akkor sem, ha nincs láza.

nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Van amit elkapunk, van amit nem. Van amikor a gyerekek vannak nagyon rosszul, van amikor ők csak éppen kettőt köhhintenek, de minket felnőtteket ledönt a lábunkról. Én az elején nem vittem, akkor sem, ha csak kicsit folyt az orra, de mivel mindenki leszar már mindent, ezért én is lazább vagyok… Ha rossz a közérzete, lázas stb, akkor marad itthon, de egy kis takonnyal bemegy!
nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Én rendszerint elkapom a gyerekektol, legyen az nátha, hasmenés, kötőhártya gyulladás, kéz láb száj. Jelenleg felső légúti nyavalya van most szét menoben nálunk. Kitartást mindenkinek :)
nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
6 Jobbulást a férjednek, szegény hogyhogy mindig beteg?
nov. 16. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Passz, amióta ismerem, ilyen. Gyereknek is beteges volt, ha nekem volt két lazább székletem, ő három napig permetezős fosástól szenvedett. Szar az immunrendszere.
nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!