Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mikor esedékes a Rota vírus...

Mikor esedékes a Rota vírus elleni oltást beadatni?

Figyelt kérdés
Gondolom még mindig nem ingyenes, hiszen szintén gondolom,nem lett kötelező oltás. De mi mindenképp be akarjuk adatni. Hétfőn császároznak. Ezt még a kórházban kapja meg a baba, vagy megvan, hogy hány hetes koráig kell beadatni? És mennyibe kerül kb (nyilván ha félmillió forint lenne is beadatnànk)?

jan. 31. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kórházban adják be, azt hiszem, talán 1 és 2 hónaposan, a gyerekorvos majd megmondja, nem neked kell kitalálni, mikor adasd be. 2021 ben 30 ezer körül volt
febr. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
3 adag, havonta kell és 6 hónapos korral bezárólag.
febr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2 hos korban van az elso adag, a korhazban csak a bcg oltast kapjak, mast nem.

En ha jol emlekszem, 28 ezer korul vettem/ adag, de ezt mar nem tudom pontosan.

febr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

[link]

Ez egy tök jó cikk.

febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek. Akkor tudok addig beszelni még a védőnővel is ezügyben.jaj nem tudtam ám, hogy most milyen oltásokat adnak kórházban,meg kórházon kívül, nem volt még gyerekem, csak azt tudom ,melyik nem kötelező oltásokat ,így a Rota vírus ellenit is mindenképp be akarom adatni.
febr. 1. 09:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Hat, boven tudsz vele beszelni, mert a korhazbol ha hazamentetek, ki fog jonni valamikor, utana pedig 6 hetes korig hetente fog kijarni a vedono. Legalabbis ez a protokoll, nalunk igy volt, de hallottam mar olyat is, hogy nem feltetlenul tartjak ezt be.

Kozben 1 hetes koraban orvoshoz kell vinni a babat (vagy kijon az orvos, nalunk vinni kellett), utana pedig havonta statuszra viszed, 1 eves korig.

febr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

“jaj nem tudtam ám, hogy most milyen oltásokat adnak kórházban,meg kórházon kívül, nem volt még gyerekem“


Meglepő módon az interneten minden információ megtalálható az oltási rendről. Csak rà kell keresni.

febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 2es válaszommal mi is a probléma?
febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!