Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Egy hete hány és megy a hasa,...

Egy hete hány és megy a hasa, ez normális?

Figyelt kérdés
A lányom ma egy hete hány és megy a hasa. Két orvosnál is voltunk, írtak fel különböző gyógyszereket, de nem hat semelyik. Iszik, eszik, kap ORS-t minden nap, nincs kiszáradás közelben, de ez akkor sem állapot. Nem tudunk aludni, állandóan öltöztetjük, ágynemű csere, üvöltés, hogy miért nem ihat meg egyszerre 2 dl vizet. A másfél órás délutáni alvása alatt 3-4x felkel, üvölt, néha hány, éjjel is 7x kelt üvölteni. Egy nap 3-4x hány, 2 óránként megy a hasa, erről szól egy hete minden percem. Nem tudok már mit csinálni. Vittük széklettenyésztésre, a gyakoribb vírusokra, baktériumokra szűrtek, mind negatív. Tudom, hogy ő a beteg, neki a rosszabb, de én ezt már nem bírom. Egész nap üvölt. Össze van hányva a hajam reggel óta, nincs 10 percem megmosni, nem győzök mosást indítani, nem aludtam 60 rohadt percet egy huzamban egy hete. Az orvosok szerint ez normális, amíg nincs kiszáradva nincs baj, nem adnak hányáscsillapító injekciót, hadd jöjjön ki a vírus, majd meggyógyul. Szívem szerint betenném az ő ágyukba, hányja őket össze minden éjjel 2x. Bocsánat, hogy össze vissza írtam, de nincs sok időm. Ez tényleg normális? Mi a francot csináljak, ha nem segít semelyik orvos??
febr. 16. 14:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Mi lett veletek? Rendbe jött a kicsi?

Nálunk csütörtök óta ez megy. A 4éves fiam hány és megy a hasa. Minden másnap...már teljesen tanácstalan vagyok h mit csináljak. A tesóknál és nálam is 1 napig tartott.

márc. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kapott Smectát, Tasectant, Hydrasec babyt (az utolsó vényköteles), probiotikumot, ORS-t, de semmi nem segített. Kb másfél hétig hányt, de az utolsó napokban már csak napi 1x, a hasmenés 2,5 hétig tartott. Nálunk még kapott tápszert, nem laktózérzékeny, de a laktózmentes cuccokra váltáskor csökkent napi 4-6-ról 1-re a hányás. Egy próbát megérhet. Jobbulást neki és kitartást neked!
márc. 6. 07:33
 13/14 anonim ***** válasza:
És visszavezettétek vagy visszavezetitek valamikor a laktózt?
márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azóta már visszavezettük, és semmi baja tőle.
márc. 6. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!