Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nosiboot hogyan használjátok...

Nosiboot hogyan használjátok helyesen? Nem tudok vele szívni semmit,szinte csak a tengervíz jön ki. Nagyobb gyereknek porszivosat használtam,azzal simán tudtam szívni. Most 2hónapos a pici,hát nem igazán megy.

Figyelt kérdés

febr. 18. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak porszívós vált be
febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is csak a porszívós. Az tudja szerintem csak rendesen kiszívni.
febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 babyboom567 ***** válasza:
100%
csak a porszívós vált be
febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bogica0616 ***** válasza:
42%

[link]

Én ezt használom, születéstől kezdve. Tökéletesen kiszìv mindent. A baba nem fél tőle mint a porszivostól, és nem tiltakozik ellene.

febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
febr. 18. 15:41
 6/10 anonim ***** válasza:

4-es, mekkora a babad? :)

Csak mert lehet, hogy ez egy ujszulottnek eleg, de egyebkent meg egy massziv nathanal, nagyobb babanal edeskeves lesz.

febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3,5 éves a kisebb lányom, a hagyományos porszívót csak ez miatt nem adom el. A többi lófütyit sem ér.
febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy te/ti hogy használjátok, nekünk működik. Semmi különös technikát nem alkalmazok. Nekem a porszívós nem jött be, azzal nem jött ki egy csepp váladék sem. Még a tengervizes spray sem, amit befújtam. Én azt gyanítom, hogy köze lehet a fejhez. A lányom orrába jobban passzol a nosiboo fej, vagy én nem tudom :) Van aki az orrszi-porszi fejet húzza rá, és azzal használja.
febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk kézit, elektromost két fajtát is egyik a nosibo. 3 hónaposan olyan náthás volt a fiunk. Nem múlt el akárhogy szívtuk. Gyerekorvos azt mondta az elektromos max akkor jó, ha nyaralni megy az ember. Porszívós az igazi. Féltem mert kicsi a baba, de hát kell akkor kell. Az első alkalommal annyi takony kijött, mint az elektromosokkal 4-er. A náthája 2 nap után enyhült és el is múlt. Amikor én gyerek voltam nem volt orsszivó. A fülem és az arcüregem annyiszor volt felszúrva megszámolni se tudom. Élénken él bennem az utolsó felazúrás. Én ezt nem akarom a gyerekemnek így ha a porszivós a hatékony akkor azzal csinálom. A nosit eladtam a fenébe.
febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ha “nem jön ki semmi” az azért van, mert beszippantja a bőrét. Ilyenkor csak az segít, hogy valahogy megfogom az orrcimpát és “kifeszítem”. De van olyan is, hogy a körözgetés-mozgatás ellenére sem sikerül eltalálni a váladékozó csatornát, vagy nincs bent elég mélyen és nem jön létre vákuum, mert “szelel” mellette. Vagy van olyan is, hogy annyira mélyen van a váladék, hogy percekig kell mozdulatlanul tartani, mire egyáltalán szortyogni kezd és elindul az addig üresnek tűnő helyről. Nekünk van egy Philips vezetékes, egy Bosch állóporszívónk és Nosiboo is. Az utóbbi nagy csalódás volt, 50000 Ft-ért. Hangosabb mint a porszívóink és nem szív annyira. Talán a csőr kiképzése kicsit jobb, bár szerintem a csecsemőnek való kissé éles.
febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!