Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Más is tapasztalja azt, hogy...

Más is tapasztalja azt, hogy az elmúlt kb 1 évben sokkal betegebbek a gyerekek?

Figyelt kérdés

Fiam 5 éves. 2 éves kora óta közösségbe jár. Bölcsibe és kiscsoportba is volt beteg, de úgy 2 havonta 1-2 hetet. Köhögés, orrfolyás. Max láz.


Szeptember óta viszont... katasztrófa.


2 hét volt a max amit ment egyhuzamba. 3x kórházba is került (1x kiszáradás, 2x láz miatt)


Hasmenés-hányás, tüszős mandula gyulladás, skarlát... minden betalált minket, mindegyik 2 hétig tartott.


Ismerősi körben bárkivel beszéltem, mindenki szerint az elmúlt kb egy év durvább mint valaha.


febr. 19. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem még csak 2 éves lesz a gyerekem, de ez a téli szezon nekünk is borzasztó volt. Életemben nem voltam annyit beteg, mint ez a szegény az elmúlt fél évben.
febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az enyhe idő kedvez a vírusoknak és a kártevőknek.
febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Nálunk 6 éves gyerekkel inkább enyhébb a helyzet, mint korábban, egy-két kisebb náthával megúsztuk eddig.
febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is. 6 és 8 éves gyerekek. Tavalyi tanítási évben a nagyobb csak 1x volt beteg, a kisebb 2x.

A kicsi csak most január-február hónapban 2x volt most beteg, meg ősszel 1x, decemberben 1x. A nagy 2x szeptember óta. És sajnos nem csak orrfolyás meg 2 köhintés, volt mikor 39-ig felment a lázuk.

febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazi tél, az enyhe idő kedvez a vírusoknak.
febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem amióta volt ez a pandémia marhaság, azóta rosszabb.
febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk tavaly rosszabb volt, 5 éves.
febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk tavaly sem volt túl jó (akkor kezdett közösségbe járni )

De szeptember óta katasztrófa. Szintén 2 hét volt a max. amit egyhuzamban járt oviba,de az is ritka, inkább 1 hét ovi,aztán 1,vagy sokszor 2 hét itthon. Mert nem elég, hogy sokszor beteg, azt veszem észre, hogy nehezebben is gyógyul

febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!