Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 napos láz és kiütés!?

3 napos láz és kiütés!?

Figyelt kérdés

Szombat délután belazasodott a 10 hónapos babám

Hétfőn voltunk dokinál kaptunk antibiotikumot de szerdára apró pici pöttyök lettek rajta láza azóta nincs

Vissza mentünk a dokihoz azt monta 80% virusfertőzés 20% gyógyszer allergia elvette az antibiotikumot azt mondta már nem szükséges!

Nyűgös,többet alszik mint szokott

Meddig tartott nektek ezek a pöttyök?

Mára több pöttyök lettek rajta

Kicsit parázok is a netem túl sok mindent olvastam ilyen agyhártyagyulladás ilyen skarlát paramami vagyok tudom pár nyugtató szóért jöttem

Tudtok mutatni képet mikor kiütéses volt a babátok?


ápr. 11. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hétfőn azért kapott antibiotikumot, mert lázas volt?

Sima lázra egy normális orvos nem ad gyógyszert. Nem volt egyéb tünet?

illetve 3 nap után abbahagyatta az antibiotikumot?

Én az orvosváltáson is elgondolkodnék.

ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak lázas, mi még lázcsillapítót sem adunk, mert akkor hamarabb túl van rajta. Akkor adjuk, ha már rossz a közérzete, és nem bír enni-inni-aludni.

Hol vannak a kiütések? A szája körül az teljesen normális, ha jön foga savasabb a nyála, és az amitt lehetnek kiütések.

ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hátán mellkasán homlokán arcán
ápr. 11. 13:48
 4/12 anonim ***** válasza:

Tudnál képet csatolni a foltokról?

Nekem is a lányom 3napos láz után foltos lett de neki csak egy napig tartott. Illetve sok ismerős gyerekénél is ez volt. De ugye a lepkehimlő is tombol.

ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok képet küldeni nem tudom hogy kell!
ápr. 11. 14:51
 6/12 anonim ***** válasza:
kepkuldes.com
ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ápr. 12. 08:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Én akárhogy nézem, nem látok kiütést ezen a képen. Valami jobb minőségű nincs esetleg?
ápr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ápr. 12. 09:26
 10/12 A kérdező kommentje:
Már a határol eltűnt mellkasán imitt amott van legutolag az arcán jött és még az maradt
ápr. 12. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!