Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 napos láz és kiütés!?

3 napos láz és kiütés!?

Figyelt kérdés

Szombat délután belazasodott a 10 hónapos babám

Hétfőn voltunk dokinál kaptunk antibiotikumot de szerdára apró pici pöttyök lettek rajta láza azóta nincs

Vissza mentünk a dokihoz azt monta 80% virusfertőzés 20% gyógyszer allergia elvette az antibiotikumot azt mondta már nem szükséges!

Nyűgös,többet alszik mint szokott

Meddig tartott nektek ezek a pöttyök?

Mára több pöttyök lettek rajta

Kicsit parázok is a netem túl sok mindent olvastam ilyen agyhártyagyulladás ilyen skarlát paramami vagyok tudom pár nyugtató szóért jöttem

Tudtok mutatni képet mikor kiütéses volt a babátok?


ápr. 11. 13:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne vagyok orvos, szóval ne bízz meg bennem, de a képek alapján szinte biztos vagyok benne hogy a mi gyerekünknek is volt állandóan ilyenje. Nekünk az orvos azt mondta, hogy kiválthatja valamilyen étel is. Illetve javasolta, hogy az anyja ne igyon tejet (mivel szoptatta). De bármilyen más ételtől is kijöhet, ideiglenes. Ha van olyan étel amit mostanában majdnem minden nap evett, akkor jó eséllyel ő lesz a ludas, illetve ha szoptatod akkor próbáld ki hogy iszol-eszel tejterméket néhány napig.
ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
4es vagyok az én lányomnak ugyan ilyen volt a 3napos láz után csak neki az arcán nem jött ki. De másnapra halványodott aztán el is múlt. Hétvége volt így nem rohantam vele az ügyeletre de egyébként ha nektek lepke himlő lenne esetleg azzal sincs semmilyen teendő magától elmúlik.
ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!