Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Cumisüveg szuvasodás, cumisüve...

Cumisüveg szuvasodás, cumisüveg-szindróma kezdődő jeleiről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves elmúlt, még mindig cumisüveggel alszik el, sajnos a cumira nem tudtam rászoktatni. A baj az, hogy vízzel hígított gyümölcslevet iszik, ezzel alszik el, és ha megébred akkor ez nyugtatja meg. Tudom, hogy le kellene már szoktatnom ennyi idősen, de nem megy. Nappal iszik pohárból, sport kupakos üvegből....de este és éjjel nem. Csak a cumisüveg. Most vettem észre felül pár fogán sárga elszíneződést, ami még csak kezdeti. Szerintem a fent említett dologról van szó. Elsősorban olyan válaszokat várok, akiknek volt hasonló, és tudnak tapasztalatokat írni a további romlás elkerülésére. Illetve a kérdésem még az lenne, hogy ennyi idősen elvigyem-e fogorvoshoz?

#fogszuvasodás #fogromlás #cumisüveg szindróma
2013. máj. 18. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szed véletlenül fluoridtartalmú vitamint, vagy pl. ásványvizet, amiben fluorid van? Attól is színeződnek a fogak.
2013. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed, de nem szed ilyesmit!
2013. máj. 19. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!