Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Infra lázmérőt szeretnék...

Infra lázmérőt szeretnék venni. Mennyire megbízható? Kinek milyen van?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem van 1 higanyos, 2 digitális és egy (érintés nélküli) infrás hőmérőm.

a higyanyos 100%-os, de nem merem a popsiba dugni

a digitális 5x mérek, 5x különböző eredményt ad, de azért a hőemit / lázat kimutatja

az infrás felületi hőmérsékletet mér, így önmagában semmit nem ér, én arra használom, hogy még mielőtt lázmérőt dugnék a babám hátsójába, előtte megnézem ezzel az infrással, hogy "érdemes-e kínozni" szegényt.

először a saját fejem hőmérsékletét mérem, aztán a gyerekét, ha több mérés után eltér, az gyanús.

pl. ma megmértem az enyémet, 36,9 volt, az övé 37,8 - éreztem is, hogy meleg a babó. aztán jött a digitális popsiba az volt 37,9 (tehát 37,5) - náthás a kis hathónaposom.

arra volt jó az infrás így összességében, hogy megerősítsen abban, amit az arcommal is éreztem, hogy meleg a baba. de a legjobb akkor is a digitális, az infrás "játszani" jó kb. :)

2013. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja, igen, conrad-os van ... VI.ker. Andrási úton van a szakbolt, ott vettük 4-5 ezer Ft volt. lehet tárgyak hőmérsékletét is nézni vele, meg "kinti" hőmérséklet mérésre használom, az ablakon kilövök vele, hogy tudjam, milyen idő van :)

ja, oltás után egyszer vittem magammal, hogy nézzem, nem lesz-e lázas sétáltatás közben a kicsikém (a szuri miatt) arra is jó volt.

2013. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Először is jobbulást a babádnak! Az enyém is náthás, de szerencsére nem lázas. Digitálisunk van 2, most mértem popsiban és hónaljban is és ugyanannyi lett, pedig 0,5 különbségnek kellett volna lennie. A másik amiért szeretnék infrásat, mert annyira nehéz, ogy nyugton maradjon, félek, hogy véletlen megsértem.
2013. dec. 1. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!