Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szigetszentmiklóson, vagy...

Szigetszentmiklóson, vagy Halásztelken tudtok ajánlani megbízható, kedves gyerekorvost?

Figyelt kérdés

Szigethalmon élünk, és itt nincs jó gyerekorvos.

Tökölön Dr Májer Éva már nem tud vállalni új beteget. Hova menjünk itt a környéken?



2013. júl. 8. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Halásztelken egyetlen gyerekorvos van rengeteg gyerekre, én nem ajánlom. Mi is átmentünk Budapestre mert nem bíztam benne, soha nem emlékezett ránk, akkor sem ha előző nap voltuk nála.
2013. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogyhogy Dr Májer Éva nem tud vállalni új beteget? Azért mert nem tököli a lakcímetek?

Nekünk ő az orvosunk és szerintem jó, bár mi tököliek vagyunk. Máshol sajnos nem tudok.

2013. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, már csak Tökölieket vállal. Gondolom nagyon sokan mentek át hozzá a környékről, mert jó orvos, és túl sok a betege. Tökölieket meg biztos kötelező vállalnia.

Sajnálom, hogy "lecsúsztunk" Róla...

2013. júl. 10. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!